165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Milk and Cookies

28. february 2017 at 20:58 | Dianay |  day after day*
Krásný večer princezny,
jak se dneska máte?

Zde je pár "pochybných" událostí z dnešního dne.
Ráno jsem se vzbudila, docela šťastná, ani jsem se necítila malátná a nebolelo mě břicho. Dala jsem si kávu, zapálila cigaretu, namalovala a oblékla jsem se a vyrazila na obchodí schůzku.
Schůzka proběhla v pořádku a já jsem se potom ještě procházela po městě.
Po celém dopolední jsem si došla na toaletu a podívala se na sebe do zrcadla. Na levém oku jsem měla totálně odlepené umělé řasy a přísahám, že jsem vypadala jak idiot! BOŽE!
Takže jsem pochopila, proč všichni tam čuměli :D

Co se týče jídla, držím se kávy s mlékem, přesnídávek a bílých jogurtů.

Chtěla bych se vás jenom zeptat, s přítelem jsem odpoledne byli doma a on na mě začal sahat atd. I vám tak vadí, že přítel vidí vaše tělo? Nesnáším se za to, nesnáším, když mi sahá na špeky na břiše a zadku. Snažím se to nevnímat, protože vím, že kluci tohle neřeší, ZVLÁŠT v těchto situacích. Ale já si prostě nemohu pomoci.
Doma chodím v jeho oblečení. Co největším co mám. Jsem antisexuální a je mi to jedno.

Večer jsme se byli projít, vzala jsem si svoje nové kalhoty a bomber, co jsem si pořídila. Ale kdykoli jsem si viděla v zrcadle, nebo nějakém odraze, udělalo se mi špatně.
Takže jsem bla nervní na něj a celou dobu jsem byla uražená a nasraná.

Já už nevím co mám dělat.

Navíc mi zjistili alergii na lepek. Jsem za to šťastná ( jsem magor), alespon nemužu testoviny, pizzu a chleba a chodit si to kupovat gluten free za cenu 10x vyšší fakt nechci.
Nekupovala bych si to stejně ani s lepkem!


Už to jsou 3 dny, co se snažím jíst málo.
Ale kde jsou výsledky? Břicho porád nafouklé, vypadám jako těhotná. Já už fakt nevím. Vypadám pořád stejně, snad ještě tlustší.
Váhu nemám a měřit se nechci. Poznám to stejně nejlépe na oblečení.

Prosím držte mi palce. Co myslíte mám to omezit? Jsem denne chopná tolik kávy, že denně vypiju litr mléka. Možná to bude ten problém. Koupila jsem si sojové, snad to bude lepší. Myslíte, že tohle muže být ten problém?
____________________________________________________________

Pohyb: procházka 7,1 km - 365 kcal
Denně jsem si určila, že msím chodit co nejvíce pěšky. Bohužel je to jediný pohyb.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 skinny-hannah skinny-hannah | Web | 28. february 2017 at 21:41 | React

Broučíne, nezapominej, že se prostě vidíš jinak, než to je.. Tvoje výška a váha jsou vážně skvělý:) A s tim klukem to znám, vždycky když se mě dotýká, tak myslim na to, jestli cítí jak mi tadyto přetýká a jestli vidí, že mám tlustý ruce a tak 8-O Je to děsněj pocit a přesně jak řikáš, oni to asi neřeší, ale stejně.
Paradoxně, kdyz jsem měla přes 60 kg jsem byl mnohem sebevedomejsi a tohle mi vůbec nevadilo :-?

2 Cler Cler | Web | 28. february 2017 at 23:51 | React

Taky se mi občas takový trapas stane :D chodím celý den po městě a pak se vidím někde v odraze nebo v zrcadle a mám třeba rtěnku rozpatlanou po celé puse :D
Mně nevadí když na mě přítel sahá. Sice se stYdím za svoji postavu, ale před ním při intimních situacích vůbec. Ale samozřejmě se mi nelíbí když mě třeba ze srandy sáhne na špek na břiše :/ trochu mě to ponižuje.. už kvůli němu bych chtěla mít krásnou postavu, abych se mu líbila :)

3 Jess Jess | Web | 1. march 2017 at 10:08 | React

Dík za pochvalu blogu a fotky. :-) To je fotka aktuální po měsíci, začátek a konec února. Váha je aktuálně 60-61kg. 54jg jsem měla vloni, než jsem otěhotněla, takže bohužel na fotce teď mám těch 60. Teď shazuju, co jsem nabrala s mimčem v břiše. :-) Ráda spřátelím. ;-)

4 Jess Jess | Web | 1. march 2017 at 10:10 | React

Jinak s tím saháním, na začatku jsem to tak taky měla, ale už jsem pochopila, že chlapi nás vidí dokonalejší než jsme, tak si to užívám. :-)

5 Jajinka Jajinka | Web | 1. march 2017 at 10:10 | React

Máš super poměr výšky a váhy, nevěřím, že jsi tak oplácaná jak tvrdíš! ;)
Co se týče sahání na tělo od chlapa - taky mě to štve, jsem nejistá, jestli si neříká, že to je hnusný :D no ale doufám, že ne, mimo to tvrdí, že se mu líbím :)
Jinak po 3 dnech nečekej výsledky, to bys taky za chvíli nemusela jíst nic a to neni moc prima..

6 Bí | Web | 1. march 2017 at 12:22 | React

Ahoj, děkuji z amilý komentář <3 přidám si tě

7 vivien-for-ana vivien-for-ana | 1. march 2017 at 16:57 | React

Ahoj, moc děkuji za tvá slova ... achjo :/  ... Hádej, co se stalo dnes ... totéž, co včera :'( ... alespoň, že vím, že zítra se to stát nemůže, nebude kdy! Tak snad mě zítřek zavede do správných kolejí ... Mám pocit, že když jím od všeho trochu, tak chci zkusit prostě FAKT OD VŠEHO - což vede k přežeru ... strašný :/ Jsem fakt závislák na pochutinách 21.století! :/ ... oni ví jak to vyrábět - naperou do všeho strašné množství cukru a chemie - a cukr je návykový .... takže si člověk postupně pěstuje závislost ... Jinak, to s tím přítelem mám stejné :D :D :D ... myslela jsem, že jsem divná, ale asi nejsem :D :D ... uplně to samé (ale sex mu odpírat nebudu ... ) Třeba včera - vůbec se mi nechtělo, ale prostě se stejnak musím nakonec zachovat tak, jakože to "odmítání", bylo vlastně takové "pozlobení", aby se víc snažil ... a že "ve skutečnosti" jsem na TO měla taky chuť ... prostě si přijdu odporná a nechci se před ním vysvlékat, nechci, aby se dotýkal mého odporného těla, stydím se za sebe ---- a on, on je tak andělsky dokonalý ... ááááh booože ... Strašně se těším na zítřek, hlavně proto, protože vím, že se nebudu "prasit"

Jinak k té kávě - dříve jsem dělala to, že jsem si povolovala kávu jen dopoledne - a třeba jen 2 dny za sebou a pak jsem si přikázala den pauzu. A povolovala jsem si max. 2 kávy za to dopoledne .... Bála jsem se, abych jsem si na ní nevytvořila návyk, díky kterému bych začala být na kofein odolná, prostě jsem si tak zajišťovala to, aby na mě stále působil ... někdy jsem se donutila i 3 dny pauzu bez kofeinu ...

A jinak, hodně hodně hodně pomáhá pít hoooodně vody - vyplavíš tak z těla toxiny a hubnutí jde rychleji (ta káva překyseluje organismus, odvodnuje, a zanáší .... a tím, že odvodnuje, tak tělo má pak tendenci "šeteřit" s vodou - tzn. zadržuje zbytečně příliš vody - čímž vlastně doáchází zároveň k tomu, že se ti nevyplavují z těla ty toxiny, zpomaluješ hubnutí + máš o pár kilo víc, kvůli zadržené vodě ... + když budeš pít více vody, budeš méně unavená .... takže kávu ano, ale né tolik + dbát na příjem tekutin :) Držím palečky :)

8 C. C. | Web | 1. march 2017 at 18:15 | React

Hele pij hodně vody a sójové mléko je rozhodně lepší, taky se ho snažím pít často, ale momentálně jsem bez brigády a mamka mi ho často zapomíná kupovat ://
Nicméně z těch řas si nic nedělej, taky se mi to už hodněkrát stalo, proto je radši už nenosím, nebo jen příležitostně a to se s nima seru třeba půl hodiny :D Jinak s tím přítelem, podobný problém mám taky, sice jsem momentálně sama, ale i tak, když někde jsem s někým, nebo něco takového, tak furt zatahuju břicho, dávám ruce dotyčného pryč a tak.. je mi to prostě nepříjemné, přitom vím, že kdybych byla štíhlá, tak bych to chtěla.. je to hold hnusný.. Ale společně to zvládneme! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement