165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

February 2017

Milk and Cookies

28. february 2017 at 20:58 | Dianay |  day after day*
Krásný večer princezny,
jak se dneska máte?

Zde je pár "pochybných" událostí z dnešního dne.
Ráno jsem se vzbudila, docela šťastná, ani jsem se necítila malátná a nebolelo mě břicho. Dala jsem si kávu, zapálila cigaretu, namalovala a oblékla jsem se a vyrazila na obchodí schůzku.
Schůzka proběhla v pořádku a já jsem se potom ještě procházela po městě.
Po celém dopolední jsem si došla na toaletu a podívala se na sebe do zrcadla. Na levém oku jsem měla totálně odlepené umělé řasy a přísahám, že jsem vypadala jak idiot! BOŽE!
Takže jsem pochopila, proč všichni tam čuměli :D

Co se týče jídla, držím se kávy s mlékem, přesnídávek a bílých jogurtů.

Chtěla bych se vás jenom zeptat, s přítelem jsem odpoledne byli doma a on na mě začal sahat atd. I vám tak vadí, že přítel vidí vaše tělo? Nesnáším se za to, nesnáším, když mi sahá na špeky na břiše a zadku. Snažím se to nevnímat, protože vím, že kluci tohle neřeší, ZVLÁŠT v těchto situacích. Ale já si prostě nemohu pomoci.
Doma chodím v jeho oblečení. Co největším co mám. Jsem antisexuální a je mi to jedno.

Večer jsme se byli projít, vzala jsem si svoje nové kalhoty a bomber, co jsem si pořídila. Ale kdykoli jsem si viděla v zrcadle, nebo nějakém odraze, udělalo se mi špatně.
Takže jsem bla nervní na něj a celou dobu jsem byla uražená a nasraná.

Já už nevím co mám dělat.

Navíc mi zjistili alergii na lepek. Jsem za to šťastná ( jsem magor), alespon nemužu testoviny, pizzu a chleba a chodit si to kupovat gluten free za cenu 10x vyšší fakt nechci.
Nekupovala bych si to stejně ani s lepkem!


Už to jsou 3 dny, co se snažím jíst málo.
Ale kde jsou výsledky? Břicho porád nafouklé, vypadám jako těhotná. Já už fakt nevím. Vypadám pořád stejně, snad ještě tlustší.
Váhu nemám a měřit se nechci. Poznám to stejně nejlépe na oblečení.

Prosím držte mi palce. Co myslíte mám to omezit? Jsem denne chopná tolik kávy, že denně vypiju litr mléka. Možná to bude ten problém. Koupila jsem si sojové, snad to bude lepší. Myslíte, že tohle muže být ten problém?
____________________________________________________________

Pohyb: procházka 7,1 km - 365 kcal
Denně jsem si určila, že msím chodit co nejvíce pěšky. Bohužel je to jediný pohyb.

I was just thinking...

27. february 2017 at 19:29 | Dianay |  day after day*
Krásný podvečer panenky,

dnes bych chtěla napsat něco na zamyšlení.

Procházím se slunečnou Prahou, rozhodla jsem se vystoupit na muzeum, abych do práce šla kousek pěšky a užila si slunečného dne, mohla si zapálit cigaretu a samozřejmě měla nějaký pohyb. Proč jet metrem, když můžu spalovat kalorie?

Zapaluji si cigaretu, pustím si hudbu do uší a pozoruji lidi, HOLKY, tlusté a hubené, co jdou vedle mě, naproti mě, co se sedí v restauracích s talířem čínských nudlí, italské carbonary, nebo dezertu s kávou. Pozoruji slečnu trochu při těle s Trdelníkem plným nutelly a šlehačky. Zakousne se a šlehačku má všude na obličeji, vybuchne smíchy.

Pokračuji dál, u obchodu s oblečením stojí asi 38 kilová, tak 27 letá slečna s cigaretou v ruce, která se jí klepe. Džíny velikosti tak XXS jí skoro padají. Tohle musí být určitě anorektička. Nebo má jenom rychý metabolismus, nebo je snad nemocná?

Přes sluchátka za sebou slyším hlasitý smích, otočím se, vidím skupinku italek, všechny legíny, všechny při těle. Krev a mlíko s kávou se Starbucks a bagetami, nebo bramborami s bageterie Boulevard.
Všechny se smějí. Jsou tak šťastné. Naproti nim jde perfektně namalovaná holka, zřejmě modelka. Sjede je pohledem od hlavy až k patě a zákeřně se ušklíbne a já přesně vím, co si myslí. Ty jsou tak tlusté, bože. Jen žerte.

To, co je na tomhle světě nejhorší, je to, že obecně a komplexně pojem hubnutí a touha zhubnout a být perfektní je pouze záležitostí žen. Ženy na celém světě řeší své postavy, řeší postavy jiných žen, soudí je, urážejí, polouvají, vysmívají se jim, nebo jim závidí.
Redakce modních časopisů, plné žen, které celé dny neřeší nic jiného, než napsat články na zázračné diety, jak zloustla tato celebrita, jak má celulitidu, jak je moc hubená.
Jak má křivé zuby, ošklivé vlasy, křivý nos.

Nedávno jsem četla na super.cz článek o manželce Pierce Brosmana, neboli James Bonda, jak je tlustá, kyprá, že by se za ní měl stydět. Zavřela jsem tento pochybný a promitivní článek a celou stránku super.cz a přisahám, že už ji nikdy neotevřu. Jedna perla za druhou, z každého článku zvlášť je vidět ta příšerná nenávist, zlomislnost, zloba! Je mi na nic!

Jsou to ženy, které si ubližují samy. Jsou to ty, pro které hubneme, jsou to ty, kvůli kterých jsme ráno 3 hodiny před zrcadlem a brečíme, protože se cítíme ve všem tlusté.
Jsou to ony, ten důvod, proč si předěláváme prsa, nosy, zadky. Kvůli kterým přidáváme perfektní fotky na instagram a facebook. Kvůli kterým si kupujeme ty nejdražší kabelky a modní kousky.

Protože upřímně děvčata, jak moc klukům záleží na tom, jestli méte kabelku Gucci, nebo H&M, jestli to není teda totální kretén, nebo gay.
Jakému klukovi záleží na tom jestli máte 45, nebo 50 kilo? Jestli se nosí růžová, nebo fialová? Jestli máte moc tvářenky, nebo buclaté tváře?
Jestli máte plné rty, nebo nejmodnější rtenku od MACu?
No tak ....
Kdyť nedokáží rozlišit ani lososovou barvu od červené a lesklou rtěnku od matné a když se jich zeptáte na co je oční linka, nebo crop-top, nebo hight-weist, neznají odpoveď.

Zkažený a hnusný svět.

Kvůli závistivým, zlým a podlým ženám, které mají vliv. Které jsou v časopisech a televizi - jako například primitivní pořad Prásk, nebo TopStar? Viděla jsem je jednou a už nikdy tuto chybu neudělám.
Nechci zde měnit svět, i když bych byla tak šťastná, kdybych mohla.

Boj za méně anorektiček, zpackaných chirurgických operací.


Vím, že je na světě sposty holek, které jsou své a neřeší vůbec nic a nikoho, žijou si svoje a já je tak MOC obdivuji-
Jako právě dnes, modelka co pozorovala italky při těle, co se cpaly bagetami a vysmívala se jim do obličeje, ale ony to ani neřešily. Milují sebe samy. A ta modelka má se sebou hodně velký problém a je hodně nešťastná.

Chtěla bych být jako ty italky. Chtěla bych být sebevědomá.
Ale mě tyhle "modelky" přivedly na prokraj smrti a na přemýšlení nad plastickou chirurgií.

_______________________________________________________________________________________________________

JÍDELNÍČEK:
Dnešní den byl chaotický, ráno jsem do sebe kopla asi 4 lžičky jogurtu a 2. kafe s mlékem.
Na oběd jsem neměla čas, v práci jsem si dala kafe a teď jsem si dala pár lžiček jogurtu s přesnídávkou.
Později si dám ještě trochu jogurtu s přesnídávkou!

A jak se máte vy pusinky?

Be strong and get skinny

26. february 2017 at 11:03 | dianay |  day after day*
Dobré ráno panenky,

práve jsem se vysprchovala, nakrémovla a odpoledne se chystám do práce. Udělala jsem si kafe a snědla jablko. Den byl začal opravdu v pohodě, ale jakmile jsem se svlékla před zrcadlem a vlezla do sprchy a viděla svoje tělo, udělalo se mi strašně. Znáte ten pocit .....

Teď sedím a pišu článek a koukám na svoje paže, kdy tohle už skončí?

Nejhorší na tom všem je práve tahle fáze. Když se dokážete dostat z podváhy a začínáte pomalu přibírat, dostanete menstuaci ... A TEĎ... vaše oblíbené skinny džíny Vám začnou být těsné. Boky širší. Břicho nafouklé a neforemné. Paže obří, zadek větší...Už vám nikdo neříká, jak jste moc hubená, říkají vám že jste konečně normální. Chce se mi břečet. Tohle je právě tak nejhorší fáze komoletního vyléčení se. Snažila jsem se o tom mluvit s nějakými holkami, ale všechny mi napsaly, že tento problém neměli, protože i když začaly jíst více, tak se jim tělo moc nemění a oblečení je jim stejně?

Sakra to fakt jenom já? Prosím, je tu některá z vás, kdo má s tímto zkušenosti? Prosím? Jak se přes tohle dostat?


Dnes samozřejmě pokračuji, už se nemůžu dočkat, až mi hlavně splaskne břicho. To je asi nejhorší. Jakmile vidím změny na břichu, vídím, že je zle....Naopak na něm vidím, jako na prvním, že jsem zhubla, je to takový indikátor.


Pokračuji pouze v jezení jogurtů, přesnídávek a kávy s mlékem.
Nic jiného nepozřu.
Jsem tak hnusná. Proč ....
Všude ty hubené holky, když jdeme s přítelem ven, citím se jako kus hovna, zbytečná a hnusná. Už chci mít svoji váhu a chci, aby to skončilo.
Půjde to!


Návrat číslo 200? Vážně?

25. february 2017 at 7:40 | dianay
Ahoj, moc vás všechny zdravím.
Tak strašně mi všechny chybíte, že ani nevíte jak, tak moc se stydím za to, jak jsem na blogu neaktivní, jak jsem postupně všechny ztratila. Jsem z toho vážné smutná.
Každopádně, tentokrát! ( ano, říkám to pokaždé) je to můj definitivní návrat.

Teď vám řeknu v rychlosti, co se stalo v tomto období. Budu psát v bodech, koho by bavolo číst dlouhé slohovky! Haha

  • Podařílo se mi od května 2016 shodit na nějakých 48 kilo, momentálně se pohybuji kolem 50-51 kilo, můj cíl je 47 ( když si to uvědomím, je to úplně vtipné, je to pár KIL?! Ale podle mě právě ty poslední kila jsou na zhubnutí nejtěžší. Na začátku jsem měla obrovskou vůli, ale momentálně povoluji... Je to hlavně kvůli nátlaku okolí, přítele, rodičů jak musím jíst a tak dále. Nebaví mě to už poslouchat. Hlad samozřejmě mám pořád, znáte to... a vůle je pryč.

  • Jím prakticky všechno, až na všechny přílohy a sacharidy obecně. Takže jogurty, luštěniny, sýry ( i ty tučné - mozzarella, ricotta, eidam), šunku, maso, občas i dressing k salátu, ovoce a zeleninu. - tímhle jsem si váhu nějak tak udržovala, ale poslední dobou začala přibírat, takže je čas se vrátit k mému režimu.

  • Bydlím s přítelem, našli jsme si nový byt, a to je opravdu, věřte mi, něco strašného. Každý den se hádáme kvůli jídlu. On chce, abych ochutnala i věci, co vaří on, ale to pro mě prostě nepřipadá v úvahu. Tučné těstoviny plné oleje, smažené maso, hranolky .... Ano, to co normální přítelkyně normálně jedí. S rodiči jsem přestala prakticky komunikovat, do té doby než prý nepujdu k psychologovi. - problém však je, že já s váhou problémy nemám. Nejsem vychrtlá, jsem naprosto normální ( nesnásím to slovo bože). Já vím, nemoc je psychická, ale prostě nebudu se chodit léčit s PPP, jako tlustá. To jako sorry.