165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

May 2016

Smutný příběh ....

24. may 2016 at 19:53 | dianay
V roce 2011, se 16 - tiletá puberťačka jednoho dne rozhodne, při váze 57 kil, kdy vypadala naprosto normálně a žensky, držet dietu. Nikdy netušila, že pouhé "chci zhubnout jen pár kil", změní její život asi už napořád.
Dnes je mi 21 let a já proklínám ten den, kdy jsem udělala toto rozhodnutí. Den, který si i teď , po tolika letech naprosto skvěle vybavuji.

Abych došla k jádru tohoto článku, je mi 21 let ano, a tento problém, obrovský problém zakotvěný v mé hlavě už nikdy nemá šanci zmizet, bude mít pořád své místo v mozku a dokonce bude zaujímat dost velkou část ...
Snažím se být šťastná, ano, některá období jsem šťastná skutečně, jím, bavím se s příteli, piju, užívám si a na nic nemyslím, přijdu domu a nic neřeším, ani se na sebe skoro nepodívám v zrcadle. Ale ONA ( však vy víte o kom je řeč) mě nenechá být. Snažím se dělat všechno jako ostatní normální lidi, ale každé sousto které dám do pusy .... cítím jen výčitky. A kalorie. A tuky na mém břiše, nohou, zadku a pažích. Cokoli co udělám, kamkoli jdu, nemohu si koupit nic na sebe, aniž bych nedostala takovou depresi, že bych nejraději na místě zemřela.
A toto je to šťastnější období.

Potom je tu období jako toto. Období, kdy se naprosto zblázním a odmítnu pozřít cokoli kalorického, nebo cokoli, co v mé nemocné hlavě je na blacklistu. V těchto obdobích, ONA se mě totálně zmocní. Přestanu uvažovat, přestanu jíst víc než 600 Kal denně. Vidím se extrémně tlustá, snad ještě silnější, než když jím normálně. Váha mi neklesá, jsem zoufalá. Začnu mít ještě horší nálady, moje deprese se stupňuje, všichni mi lezou na nervy, nedokážu se na nic soustředit.
A nejhorší je, NEZAJÍMÁ MĚ TO, zajímá mě jenom to, jestli zítra na váze bude menší číslo. Protože ... JÁ POTŘEBUJU NUTNĚ ZHUBNOUT. Jsem odporná, tlustá .........
Jako bych tato slova ani nepsala já, slyším jenom hlas v mé hlavě, který mi diktuje slova.

Už nikdy nebudu se svým tělem spokojená, to už teď vím, ale prosím, prosím jen o jedno, abych alespoň vypadala normálně.

Moje váha překročila 60 kilo, je to tak ponižující. Do léta už chybí tak málo dní a já jsem pořád víc a víc zoufalejší.
Momentálně již 14 dní, jím pouze bílkoviny. Jogurty, i sladké ( ale ty budu muset omezit), šunku, kávu s mlékem. A to je asi tak všechno.

Dnešní jídelníček

snídaně - ovofit
oběd - milko jogurt bez tuku
svačina - jogurt + 3 plátky šunky
večeře asi 4 plátky šunky, 4 plátky sýru a salátová okurka

pohyb: 30 min. intenzivní cvičení, 2 litry vody

A víte co je na tom ještě víc smutné? Že mi to přijde strašně moc. Mám takové výčitky. Ale váha musí klesnout.