165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

April 2015

Den 7!

30. april 2015 at 21:09 | dianay
Dnes je den 7 a dneska mám ohromnou radost sama ze sebe!
Donutila jsem se totiž jít do posilovny a strašně mě to chytlo, jít tam s kamarády je ještě lepší. Mám ze sebe skvělý pocit. Byl tam i osobní trenér, který na mě dohlížel, takže poprvý jsem nebyla v posilovně za totálního idiota, který si lehá na opačné strany stroju a tak dale :D
Hlavně posilovny je od baraku asi 2,5 km, takže i to, že jsem tam došla, no prostě, dneska myslím, že jsem spalila dost kalorií.

Jedla jsem taky dobře, tadyje jidelniček

Snidane: jogurt bez tuku
Obed: salat ( led.salat, rajce, tunak, hrasek, 10g ricotta ), snedla jsem ale jen pulku.
Svacina: hrnecek soj. mleka
Vecere: 100 g kureci sunky

Pohyb: chuze, posilovna 1:30
pitny rezim: 3 litry vody, cc light


Den 6!

29. april 2015 at 19:00 | dianay
Dnes, abych řekla pravdu se citím opravdu skvěle. Dieta mi jde, byla jsem na procházce, ušla jsem 4 km ( vím, že to není nic moc, ale i tak mám radost). Včera jsem myslela že umřu, bolest břicha, hlavy, i dneska rano, myslela jsem, že už nevstanu z postele.
Každopádně držím se, držím.
Nejraši bych rozbila všechny zrcadle v bytě, už se na sebe važně nemužu koukat. Vstat kazdé rano a vidět porád ty stejný špeky na stejných místech, zjistit, že oblečení mi je/není pořád stejně... je to unavující.
První dny jsou hrozně unavující...hlavně psychicky. Nevidět žádné vysledky je snad ta nejvetsi demotivace na svetě.
Ale, jelikož vím, že jednoho rána se probudím a UVIDÍM TY VYSLEDKY, CO CHCI VIDET a já to vím, mi dává sílu pokračovat dál. Protože nějaké těstoviny k obědu mi prostě nezabrání dojít k cíli. Nezabrání mi mít ploché břicho kyž sedím, nezabrání mi projít po uklici a sledovat nevěřícné tváře, které si řikají, ta je krásně hubená, nevěřicné tváře kamarádu, spolubydlicích, kteří nikdy nevěří, že zrovna já bych mohla zhubnout.

Právě proto, se teď cítím plná energie, citím se skvěle. Jsem na sebe pyšná, i když je to jenom 6 den. Vím, že nemužu čekat nejaké zázraky.

V pátek k nám přijde nová spolubydlící, je krásná a hubená.. Nenávidím ji za to, a to jsem ji jeste ani nepoznala. Uplne se stydím, ještě víc, než kdykoli předtím.
Ale zase, dobrá motivace.

A ted už k jídelnícku:

Snídane: jogurt, kava
obed: salat (ledový salat, rajcata, hrasek)
Svacina: sklenice soj. mleka
Vecere: jogurt

pohyb: prochazka
pitny režim: 3 litry

Jinak večer jdou vsichni moji spolubylici na veceri, musim jit s nima :( Protoze je to rozlucka. Ale rozhodne si nic nedám, maximalne cc light a pak s nima pit rozhodne nepujdu, ale vrátím se domu.
A co vy pusinky?


5 den!

28. april 2015 at 23:02 | dianay
Dnes je 5tý den mojí kruté diety, nebyla by ani tak krutá, kdybych nebyla zvyklá se předešlých 6 měsícu cpát jako prase a jíst alespon 6000 kalorií denně.
Upřimně, je mi hrozně, moji spolubydlící jedí hrozně moc, nejhorší je, že jsem všichni tak hubení... krutý osud tlustý holky ....
Ale ten pocit vzbudit se ráno s prazdnym zaludkem, ten pocit, že jsem zvladla další den za to prostě stojí...Prostě jo.

Jidelniček:
snidane: sklenice sojoveho mleka
Obed: salat ( par cuket a rajcata)
Sv: sklenice soj. mleka
Vecere: ledovy salat a rajce

Dnes jsem byla i na mensi prochazce.
To, co je nejhorsi je, jak se citim. Hrozne unavena a motá se mi hlava, nemám vubec silu.. Doufám, že tenhle pocit brzo překonám, protože se to nedá :(

Zvážím se v pátek, tak uvidíme jestli budu mít alespon vysledky...

mléčná dieta

27. april 2015 at 17:28 | dianay
S dietou, tou opravdu přisnou jsem začala před 4 dny. Takže toto je 4 den, kdy se vazne snažim.
Vážila jsem se právě před 4 dny a to číslo, myslím, že nechcete znát. To, co jsem viděla mě málem položilo, a to doslova!
Takže jsem tak nějak nakoupila vše dietní jako saláty, šunku, zeleninu celkově, cc light .... Jsem nechutná, fakt strašně nechutná, ž to nezvládám.
Cítim se hodne slaba, ale nestojí mi to za to, za porušení. Moji spolubydlící přede mnou jedí těstoviny, pizzu, tiramisu, sladké... Ale já se nedám, prostě ne. Cítim se vážně jak slon.
Zítra jsem se rozhodla začít natvrdo s mléčnou dietou. Je tam režim, přesně napsano, co mam a nemam jíst, takže to bude lepší, než si sama vymyšlet nějakou večeři, nebo oběd.

Zvážit jsem se rozhodla až teď v pátek, budu se vážit 1 tydne.
A na blog se definitně vracím, takže můžete očekávat moje jídelníčky, každý den.

Snídane: jogurt (100 kcal cca)
Obed: okurkový salát s trochou sunky
Svačina: hrnek sojoveho mleka
Večeře: myslim, že si udelam salat s ricottou, ale jenom malo, abych se vešla do 500 kalorií max.

Vzpominam si, že kdyz jsem zacala držet poprvé mlécnou dietu, byla jsem už tak mimo, že i to jídlo, co je v dietě mi přislo, že je v obrovském množství.
Ale ne, není, mlecna dieta je nejlepší dieta na světě a ja ji budu držet, do té doby než bude potřeba.
Ale o 24 června, kdy odjiždím k moři, už moji vysnenou váhu, MUSIM MIT.

Aktualní váha: 65 ( minulý pátek, oblečená (( to neni vymluva sakra))MlčícíKřičícíPřekvapený nehorázně se stydím, stejne jako vy, které čtete myslím, nevěříte svým očím.
CÍL: 47 ( do 24 června max), jestli bude potřeba, tak míň.

Každopádně, vím, že nemá cenu psát něco jako, neokážete pochopit to, jak se cítím, když se na sebe pokaždy podívám do zrcadla.
JAK JSEM TO MOHLA NECHAT ZAJÍT TAKHLE DALEKO? Jak je to možné.

Nemůžu se znovu dočkat toho pocitu, být křehká.... nemužu se dočkat toho, až mi někdo řekne, prosímtě už přestaň hubnout, podivej se na sebe .... Vím, že ten den ještě jednou přijde. Vim to a tentokrát mi už nic nezabrání.

Do toho holky, dáme to všechny, 2 mesice začínají ... měsice hruzy? Ne, mesice kdy se z larvy stane motýlek.

VAŠE