165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

January 2014

nesnáším můj život

27. january 2014 at 18:39 | dianay
Musím říct, že opravdu nesnáším svůj život, mě, moje tělo, nic nic nic. Všechno se sere a mě doprovází jenom černý noční mury a deprese. Předevčírem se na mě vysral muj kluk, napsal ať chcipnu, všude si mě zablkoval a tim skončila naše konverzase. Ty z vás, které to zažily asi ví, o čem mluvím. Ale tohle peklo si nedovedete představit. Usínat s brekem, probouzet se s brekem. Jet autobusem a rozbrečet se, holky já už nemám sílu. JAK MI TO DOPRDELE MOHL UDĚLAT. A víte co je nejhorší, na tom všem uplně nejhorší? Že se ještě neozval a už ani neozve protože jsem pro něj byla NIKDO. Celou dobu si ze mě dělal jenom prdel, cely dva roky a teď doufam, že konečně bude šťastnej s nějakou jinou. Pane bože ať tahne a už nikdy nikdy se mi neozve.

Jidelníček? Dietu držím, jsem poctivá, teď mám ještě strašný nervy, takže ani nemám moc hlad.

snídaně: ovoce
svačina: zelenina
oběd: ovoce
svačina: /
večeře: zelenina plus 3 platky vepřové šunky.

Váha?? Vážím se až v pátek. ALe pozoruji, jak m zase začíná být staré oblečení.
Jen tak dál. Musím se držet a musím začít nový život a zhubnout a dokázat tomu idiotovi, že dokážu zhubnout, nesnášim ho a za všechny jeho narážky na moji postavu nesnášim ho nesnáším!!!! Až zhubnu pošlu mu fotku.


Mléčná dieta 5tý den.

24. january 2014 at 17:50 | dianay
Dnes jsem se vážila a moje váha je 54,5 kg. Což je super. Ale potřebuju 48. Lepší než 60, které jsemj měla ještě nedávno, že? Mléčnou dietu se snažím držet přesně plus si dávám denně ještě 100g lisovaného chleba, určitě víte, jaký myslím.
Zvážím se až příští pátek. Bohužel přichází víkend a tedy pokušení, hádky s rodiči kvuli tomu že nejím, ach jo. No uvidíme, snad to nebude takové peklo. Hlavně už chci zhubnout.

Muj jidelníček:
snídaně: trochu jogurtu
svačina: 100g ovoce
oběd: jogurt (Ovofit)
svačina: rajčata plus tmavy chleba
večeře: dám si mléko

Uplně přestat jíst rozhodně nechci. Určitě bych to nevyržela. Moje vule je uplne v háji. Takže jsem si jistá, že bych to nezvládla. Do konce unora chci mít 48 kilo, ale pokud to pujde takhle mohla bych to mít už dřív. Ale chci být konečně hubená!


mléčná dieta 2 den.

21. january 2014 at 17:33 | dianay
Bohužel se dostávám na blog až ted, nemela jsem nejak vubec čas. Začala jsem držet mléčnou dietu a doufám že váha a míry pujdou jen a jen dolů :) Snažim se vše dodržovat přesne. Chci být zase krásně štíhlounká!

snidaně: jogurt
svačina: tvaroh
oběd: šunka
svačina: tvaroh
večeře: 2 vejce

Naposledy když jsem se važila jsem měla 55 kilo, teď se hodlám zvážit až v patek, tak uvidíme! :)

Zpět a už natrvalo.

13. january 2014 at 21:48 | dianay
zdravim krásky,
vite, upřímně jsem přestala psát tenhle blog kdyz moje váha přesáhla 62 kilo. Ano čtete dobře. 62. Z křehké panenky, která měla sotva 40 kilo se stala vyloženě, ale vyloženě nechutna hora sadla. Rozklad mého těla 80% tuky, zbytek voda a možná nějaký ten sval. Říkám vám ze jsem na pokraji zhroucení. Ano, memu klukovi jsem se 'libila', ale stejně mi pořad říkal a měl nějaký narážky a jakmile viděl hubenou holku nejvíc se za ni otocil.
Konecne si to priznejme. Ne, kluci nemají rádi holky, které mají za co 'chytnout'. To je výmysl které si vymyslely ty spekaty obézní pizdy, aby se měli čím uklidňovat.
Priznejme si to. Kluci chtějí HUBENOU HOLKU. Ne NORMALNI, ale hubenou. Takže už prestanme byt naivní. Momentálně s 58 kili se poustim opět do boje za dokonalost. Nechci mít už 43, stačí mi 50 a splniM si sen.
Uz od soboty jim minimalne. Moje dieta je redukční , jinak bohužel ja už nezhubnu. Denně mam maximalni příjem 600 kalorii, víc nesmim proste ne. Bohužel jsem zároveň zjistila, ze ani nemůžu přestat kouřit, protože nikotin zrychluje metabolismus.
Takze asi tak.
DO BOJE
DOUFAM ZE JSEM VÁS VŠECHNY JESTE NEZTRATILA A ZE ME PRIJEMETE I JAKO TLUSTOU PRASNICI, ALE NEBOJTE SE, OPĚT BUDU JAKO VY!