165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

December 2012

KONEC

6. december 2012 at 17:48 | dianay
Moje momentální období je nejhorší v mym životě a víte proč? Protože mám nejvíc kilo, kolik jsem kdy za svůj život měla, takhle nechutný a tlustý prase vám řikám, že jste ještě neviděli.
Po adipexu jsem v září zhubla, ale pak jsem se viděla zase s mým italem ( jo, mám kluka v Itálii) , který mi řekl, že jsem zhubla, řekl mi to dokonce i jeho kamarád, jenomže pak jsem se rozežrala jako prase a to užasný čislo na váze, který mám ted a nikdy dřív jsem neviděla je na světě. Včera jsem se po sto letech rozhola podivat se na fotky a narazila jsem na fotky z minulý dovolený a mých 44 kilo. TOMĚPOSER!
Odtrhla jsem si od držky čokoládu a naprosto jsem se rozhodla. DOST. KURVA DOST! Co se to se mnou stalo? Kde je ta vůle, ta nádherná postava, ten obdiv ostatních, to sebevědomí?
V P R D E L I! A to doslova, takže jsem se rozhodla, že s tim prostě musim začít konečně něco dělat a pořádně. Bude to boj, protože momentálně je moje vule v prdeli a já mívám záchvatový přejídání, ale tohle musím zvládnout. Musím se ovládnout, protože JÍDLO NENÍ SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ. Prostě není!
Stojí to za tu dokonalou postavu.
A víte, co je nejvtipnější? Když vám váš kluk říká, jak jste tlustá a jak jste přibrala a dělá si z vás srandu. A vy se pak začnete tak strašně nenávidět, že to v mym případě už nejde. Jsem neodpornější na světě a nechápu, jak se mnou může vůbec být.
Pořád koukám na fotky jeho kamarádek, jsou tak nádherný a všechny HUBENÝ! A dokonalý, jeho EX jsou všechny uplně dokonalý. Poser mě! A on je s hnusnou tlusťoškou z prahy!
S ksichtem už nic neudělám, ale ta postava BUDE, prostě BUDE.
Odlítám 28 prosince, do tý doby to dám a poletím minimálně! o 8 kilo lehčí. Prostě to musím dát! Prostě musím!

Nebudu jíst nic, nebo pít jen kávu s mlékem.
Ani nemám hlad, je mi ze sebe na blití, přísahám, na blití.

Jidelníček:
2x káva s mlékem