165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

April 2012

11.4.2012

11. april 2012 at 22:20 | dianay
Dnešek? Jeden velkem, nevydařenej shit a další potvrzení o velkém problému - v mé hlavě. Dnes jsem si opět na 110% potvrdila závažnost svých PPP. Ráno, dopoledne, ale i odpoledne bylo v pohodě, ale večer jsme měli oslavu a byla jsem požádána, abych něco snědla a nedělala alespoň tenhle večer rozbroje. Tak jsem snědla. Myslela jsem, že to překousnu a pujdu spát a zítra začnu s čistým štítem. Ano, to začnu, ale s tím, že jsem zvracela.
Nejspíš jsem bohužel nevyzvracela všechno, ale alespoň něco. Potom jsem si ještě zacvičila a hned mám o 2 % lepší pocit. Jsem kráva fakt, nechutná a tlustá a ještě tohle. Zítra uplná hladovka. Kašlu už na všechno.
nejen, že se nemužu ani vidět, já se nemužu ani cítit. Jak se mi dotýkají ty špekatý paže, stehna, břicho. FUJ.
Ježiš, nesnášim se!

Jídelníček
snídaně: /
oběd: Ovofit
svačina: Ovofit
večeře: odt. tvaroh
chléb, sýr, jogurt, ovoce, oříšky ( snad skoro vyzvraceno)

pohyb: 200x sedy lehy, 400x zvedání pánve, 200x zvedání stehen vnitřních i vnějších. A krátké, extra náročné tabata kardio.

10.4.2012

10. april 2012 at 17:32 | dianay
Dnešek bych popsala jako docela dobrý den, ale nic převratného. Jídlo by mohlo být lepší! Mnohem lepší. Sakra, jsem tak nenažraná. Bohužel jsem měla dneska pocit na omdlení, fakt poprvé se mi nesnesitelně motala hlava a měla jsem občas "černo" před očima, takže jsem ráda, že jsem sebou někde nesekla, obzvlášť ve škole.
Každou neděli mě čeká úplná hladovka, přemýšlím ale, že si jí budu dávat častěji a pít jen kávu s mlékem, nebo kolu light. Ještě uvidím. Jak jsem řekla, nevážím se, neměřím se - až uvidím výsledky v zrcadle!

Jídelníček
snídaně: půl activie bílé ( 41 kcal)
oběd: jablko ( větší kus cca 110 kcal)
večeře: půl ovofitu (47 kcal)

CELKEM 198 KCAL
__________________________________________________________________
POHYB: jsem uplně rozlámaná ze včera, takže pouze chůze
PITNÝ REŽIM: voda, cc light

I am back.

9. april 2012 at 16:09 | dianay |  day after day*
Omlouvám se, dlouho jsem nepsala. Ale vracím se na blog. Tenhle blog je můj život, mám s ním už určitý vztah a citové pouto a jedině tenhle blog mám spojený s hubnutím a dokonalou postavou.
To, co jsem předvedla za posledních pár měsíců vám snad nebudu ani popisovat, ale skončila jsem jako tlustá, nesebevědomá kráva, co nemá žádnou vůli a momentálně ani chuť žít.
Nechci říct, že se uplně vracím ke stylu "pro-ana", to jsem ani nikdy nebyla. Nechci být kostra, chci být jenom hubená. Chci někde projít a chci aby se lidi otočili závistí a aby si řekli, ta je tak hubená! A oni to říkat budou, prostě budou!
Takže absolutní konec přežírání a všeho jídla. Začíná opět kruté dodržování diety a jejích pravidel. Odmítám být opět tou horou sádla, co nemá nic na sebe a odmítá se svláknout do plavek a být tou nejtlustší.
Moje váha i míry se docela rapidně zvětšili. Váha hodně, míry o 1-3 cm. Podle toho, na jakých místech.
Momentálně se ODMÍTÁM vážit i měřit. Asi bych umřela ponížením a hanbou. Bože, to jsem dopadla. Zvážím se, až uvidím změnu na oblečení a v zrcadle, v tom prokletém zrcadle. Nesnáším je, je to největší nepřítel. Vlastně, až potom sádlu na břiše a nohou a celém mém nechutném těle. Držte mi palce berušky, I AM BACK!

Jídelníček 8.4 2012
snídaně: káva
oběd: půl ovofitu ( 64 kcal)
večeře: půl ovofitu + 100g odt. tvarohu ( 136 kcal)

CELKEM 200 KCAL.
pohyb: posilování břicha, tabata trening
pitný režim: 3 litry vody minimálně
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jídelníček 9.4 2012
snídaně: půl ovofitu, 2 lžičky Hollandia jogurtu ( 112 kcal)
oběd: 2 lžičky ovofitu
večeře: 100g odt. tvarohu + 60g ovofitu

CELKEM CCA. 220 KCAL.
pohyb: tabata tréning, 200x zvedání nohou ( vnitřní, vnější str. stehen), 100x posilování zadku ( zvedání nohou), 100x sklapovačky.
pitný režim: 4,5 l vody, možná víc