165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

November 2011

I love dieting, so much!

27. november 2011 at 12:27 | dianay |  day after day*
Ahoj kočičky, jak se máte?
Já můžu říct, že docela dobře. Nemůžu říct, jestli hubnu, ale myslím, že ano. Dala jsem se na starý režim, tedy pití mléka, maximálně jedení bílých jogurtů a takhle to dělám už cca. 4 dny. Ani jednou jsem to ničím neporušila, tak doufám, že to takhle dám alespoň do Vánoc!
Ale o Vánocích jsem se rozhodla, že na to prdim, alespoň na Štědrý den, dám jsi bramborový salát, možná kousek ryby ( jak mi poradila moje milovaná Evička. ). Alespoň se budu mít na co těšit, ale mám jednu podmínku. Dám si salát a jídlo pouze v případě, že budu mít svou starou váhu, kdyby ne, tak bohužel asi pokazím tradici, ale nedá se nic dělat.
Cvičit mě bohužel nebaví, nemám na to čas ani náladu, ale hýbu se dost. Opravdu hodně chodím, denně i několik kilometrů.

Schůzku z pátku se šimonem jsem přeložila na dnešek, nechci se chovat jako nějaká vlezdoprdelka, takže se budu chovat normálně, ať mi řekne cokoliv. Budu se na to celé dívat s nadhledem. Tak to bude lepší.

What about me now.

24. november 2011 at 18:41 | dianay
Zdravím, krásky moje hubnoucí. Můj minulý článek nebyl zrovna pozitivní, takhle depresivní článek jsem teda dlouho nepsala, ale musím říct, že jsem alespoň vystihla svoji momentální náladu. Teď se mám naštěstí už lépe, ale stejně.
Známky musím říct, že jsem lepší. Když se všechno s*re, je dobrý mít pokoj alespoň ve škole, alespoň o jednu starost méně.
Co se týče Šimona, nemám moc dobré zprávy. No, jediné co je dobré, že souhlasil, že si dáme schůzku, zítra. Chci mu všechno vysvětlit, neni možný, abysme se po tolika letech rozešli. Ze tří let jsme byli jenom 7 dní bez sebe. To je fakt hrozný. A neuvěřitelný.
A co dieta? Už druhý den se snažím jít malililinkato. Včera akorát eidam, nějaký spalovače tuků a kávu. Dneska kávu a mléko. Musí to jít dolů, ať mě muže těšit alespoň něco. Když už nic jiného. Nemám určitou dietu, prostě se snažím jíst málo. Musím říct, že když jsme dietu drželi s kamarádkou, šlo to samo, ale ona na to teď kašle. Jí chlebíčky ( čokoládové, rýžové), různé druhy chlebu, sýra atd. Určitým zpusobem taky dieta, ale já po tom přibrala.
No chtěla jsem každopádně říct, že je mnohem těžší držet dietu, když vaše kamarádka ne a cpe se před váma normálně jídlem. Je to hrozný, kručí mi vždycky v břiše, ale sáhnu si na nohy a znáčknu špeky, na břicho a to samé. Uklidní mě to.

Ještě jsem chtěla říct, že vaše blogy poctivě čtu, akorát nepíšu komentáře, protože to mám pořád nějaké zablokované, už asi pul roku, nevím čím to je. Psala jsem přímo Blogu. cz, ale neodpovídají, zkusím to ještě jednou. Protože mě to štve. Všechny si vedete skvěle.

Speciálně pro Prostitute, která je momentálně asi mojí největší inspirací s jejími 43 kily?! Zbožňuju tě.
I pro Ronnie, která si vede úžasně, kterou miluju a čtu její články každý den.
A další slečny, které poctivě bojují! My to dáme.

Shit, shit, shit.

15. november 2011 at 18:34 | dianay
Musím říct, že poslední dobou prožívám opravdu dost těžké životní období a nejsem si jistá, jestli se mi to podaří zvládnout. Nevím jestli se na to mám sílu.
Stalo se toho moc za krátkou dobu. Když si to tak shrnuu, je to ještě horší!
  1. rozešla jsem se se Šimonem, byla jsem s ním 3 a půl roku. Myslíte, že to není katastrofa? Pro mě teda je! Chtěla jsem si ho už i vzít. Nikoho jsem nemilovala víc. A hlavně, rozešli jsme se kvuli MOJÍ blbosti. Nikdy. NIKDY si to neodpustím! ( and I really miss SEX) :D
  2. Nejsem si jistá, jestli mě pustí k maturitě. Moje známky jsou příšerný. Jestli to letos nedám a neodmaturuju je se mnou konec!
  3. Umřel mi pejsek, bylo mu 16 let, meggie, zlatý retrívr, můj nejlepší přítel kamarád. Vyrůstala se mnou, byla se mnou, když mi bylo nejhůř, vždy si ke mě přišla lehnout, pomuchlovat se.
  4. Rodiče se budou nejspíš rozvádět
  5. Máma mě nesnáší, pořád se s ní hádám. Zároveň i státou, má ráda jenom mého mladšího bráchu. Mě opravdu, ale opravdu nesnáší a táta se k ní vždy přidá!
  6. Dieta se mi nedaří, ale radši nežrat nic než se snažit o něco jako zdravá strava.
A dalších tisíc věcí!
Jo k té větě, že mi chybí sex - to je opravdu krutá pravda, bejt zvyklí spát se svým klukem každý den tři roky a teď? Co budu dělat? :D
Omlouvám se za ty debilní kecy, mluví ze mě absťák ;D

mléčná dieta day 1

14. november 2011 at 15:42 | dianay
Jedu znovu mléčnou dietu :) Chci mít 46 a být dokonalá a tahle dieta mi pomůže splnit můj sen.