165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

September 2011

question

20. september 2011 at 16:59 | dianay
holky, mám jednu otázku a tou je: je možné se vyhnout jojo efektu?
Vážně se strašně bojím, myslím, že to možné není. Jakmile začnu alespoň trochu normálně jíst, všechno se uloží. Toho se fakt strašně bojím. Nechci zkončit s ještě více kily než na začátku.
Prosím vás, pomocte mi!
Nechci se dostat do toho příšernýho bludnýho kruhu.
Kdo zkočil dietu a dal se na zdravou stravu prosím napište!

nuovo anno.

16. september 2011 at 19:18 | dianay
Zdravím kočičky,
tak je to tady. Je nový školní rok a já píšu. Rozhodla jsem se, že budu psát častěji. Komentáře mi ale bohužel přidávat pořád nejdou, za což se vám strašně omlouvám, protože vaše články pilně čtu, jsou pro mě opravdu velkou inspirací. Každá z vás je jedinečná, proto vás tak obdivuju.

Ale teď ke mě. Celé prázdniny byly tam tam. Moje váha byla stálá - 46,45 kilo. Nebyla jsem schopná pořádně jíst, jen bílkoviny. Občas jsem zhřešila alkoholem. Ale pak jsme jeli na dovolenou a já jsem se dost rozjedla, kvůli rodičům, ale taky kvůli sobě, protože mi příšerně padají vlasy. Ale příšerně! To je docela tragédie, protože svoje vlasy mám fakt ráda a v žádném případě o ně nechci přijít.
No na dovolené jsem žrala jako prase a přibrala jsem kilo a půl. Což mi přijde na to, jak jsem jedla fakt úžasný. Pak jsem ale zase shodila na těch 45. Teď mám váhu zase nějak na těch 47,48. Ale chtěla bych to zase shodit.

Docházím k psychologovi, jednou za 3 týdny. Potom k doktorce na vážení. Ach jo, proč je to všechno tak složitý? Proč nemůžu žít se 46 kily a mít menstuaci a normální zdravý vlasy? Je to tak nefér!

Škola, tam to je peklo, zjistila jsem, že moje kamarádka mě celou dobu při dietě podváděla. Dnes mi třeba oznámila, že si žádné ráno nemohla odpustit housku s nutellou, nebo marmeládou. Ale to mi neřekla beruška. Takže já jsem mohla skončit na kapačkách a ona ze mě měla ještě srandu. Samozřejmě nic nezhubla. Cítím se strašně poníženě. Cítím se hrozně!

Lidi ve třídě mi říkají anorektičko. Ty seš prej anorektička! Fakt si to přehnala, Dominiko.. jsou slova a věty, které slýchávám každý den. Však oni si zvyknou. Byli zvyklí, že jsem byla tak trochu vypasenější a při tělě, tak teď si musí zvykat.

A jak se máte vy berušky moje?