165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

August 2011

Di che cosa posso scrivere?

29. august 2011 at 18:19 | dianay
Zdravím slečny,
nepsala jsem opravdu dlouho. Měla jsem teď příšerný období. celý tyhle prázdniny byly pěkně divný! Snažila jsem se držet dukanovu dietu, ale včera jsem se vrátila z dovolené. Přibrala jsem asi 2 kila. Žrala jsem jako prase, od rána do večera. Na to, jak jsem žrala si myslím, že jsem ztloustla ještě málo.
Teď pokračuju s Dukanovou dietou, prostě jím jen bílkoviny, pravidelně po celý den. Uvidím, jestli zhubnu. Chci do čtvrtka dát ty dvě kila dolů - abych byla hezká do školy.
Jak začně škola, začnu cvičit a jíst ještě méňě. Nejspíš začnu opět s mléčnou dietou.
Jak jste na tom teď vy?

JINAK SE VŠEM STRAŠNĚ MOC OMLOUVÁM, ŽE NEPÍŠU KOMENTÁŘE, ALE NEVÍM CO SE DĚJE, ALE NEJDOU MI PŘIDÁVAT KOMENTÁŘE K ŽÁDNÉMU Z VAŠICH BLOGŮ. ALE JINAK VAŠE ČLÁNKY SAMOZŘEJMĚ ČTU. PŘÍMO HLTÁM.
VŠECHNY JSTE ÚŽASNÉ.


SPECIÁLNĚ PRO PROSTITUTE: DĚKUJU KOČKO ZA TY MÍRY, SI ÚŽASNĚ ŠTÍHLOUNKÁ. OBROVSKÁ INSPIRACE*

You can have everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want.

1. august 2011 at 20:40 | dianay
Zdravím princezny,
víte co? Nedělala jsem to všechno proto, abych to všechno zahodila. Nedělala jsem to všechno proto, abych se nechala někam zavřít, abych si kazila prázdniny. NE!
Blog mi dal neuvěřitelnou naději zhubnout a já to dokázala. Za 2 měsíce mám svou vysněnou váhu, kterou jsem si určila. Ta neuvěřitelná síla, někde uvnitř mě mi řekla, že na to prostě mám a z 58 kilo je najednou 44 kilo. Určila jsem si i dokonce datum, kdy chci váhu mít a měla jsem. Určila jsem si všechny postupy, vše. Dokonale naplánováno. :)

Věděla jsem, že až zhubnu na svou vysněnou váhu, nebude mi stačit. Proto chci ještě méně. I přes psychology, doktory, rodiče. Vím, že to zvládnu. Mám úžasnou podporu.
Ale už bez hladovění, toho bylo dost. Proto držím už dlouhatánskou dobu Dukanovu dietu. Je prostě úžasná, doporučuju jí všem. Jí se kolik se toho chce a v jakémkoli množství a čase. Máte seznam potravin a tadá :)

Užívejte si prázdniny a dejte mi vědět, kdo má s dietou zkušenosti, nebo kdo by do ní chtěl jít se mnou.
I LOVE YOU.