165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

July 2011

Holidays*

21. july 2011 at 19:51 | dianay
Po dlouhé době se ozívám :)
Blog mě nějak na prázdniny přestal bavit, stejně jako vše co se týká jídla, samozřejmě né proto, že by mě diety omrzely a já se dala na normální stravu, ale proto, že mě nějak "sklíčily" ještě víc a já jsem snad ještě větší blázen než kdy jindy. Tedy byla jsem, jak jsem psala, po první kontrole u doktorky.

Měla jsem tehdy 46 kilo, s tím, že při příští kontrole bych měla mít víc, "bohužel" jsem zhubla o další dvě kila. Takže jsem se dostala na váhu až 43 kilo, s čím mi doktorka okamžitě napsala doporučení na hospitalizaci v Motole. Musela jsem tedy slíbit rodičům, že začnu jíst. Slíbila. Dělám to před nimi, jaký jsem jedlík, ale bohužel do sebe pořád nedostanu nic víc než bílkoviny, neříkám, že těch bílkovin je málo, ale jsou to jen odtučněné jogurty, tvarohy, občas suché maso. Už ani o ovoce a zeleninu nemám zájem.

Nejhorší na tom všem je moje rodina. Půlka mi říká, jak jsem "nechutně" hubená, druhá mi zase říká, jak jsem pěkná a někteří si ani nevšimli, že jsem něco zhubla ... jsem fakt z toho uplně mimo. Nejraději bych byla, aby mě nikdo neřešil a nechali mě všichni na pokoji. Bohužel to nejde, jakmile bych začala před rodiči mít myšlenky anorektičky hned bych šla do nemocnice. S mámou to teda rozhodně lehký nemám.

Všichni, kdo mi říkali, že až budu mít svojí vysněnou váhu a budu si připadat furt hrozně, měli pravdu. Přijdu si stejně, jako na začátku s 58 kily. Samozřejmě vidím změny, malé oblečení. Ale stejně si nepřijdu tak hezky hubená, štíhlá na kost. Nelezou mi žebra, jako ostatním holkám. Ani pánevní kosti. Jo lezou, ale né tak, jak bych chtěla!


Mimo všechno ostatní trávím s Š. nádherné prázdniny. Byla jsem na festivalu v Karlových Varech v krásném hotelu. Ten Špindl k našemu výročí jsme si taky užili. Užíváme si každou, každičkou chvíli co jsme spolu. 3 roky, jsou prostě tři roky a my jsme se neomrzeli. Teď odjel na týden na soustředění, bude se mi strašně stýskat, ale zároveň si říkám, nemůžeme být pořád spolu, bojím se, že mě omrzí. I když to zatím vůbec nehrozí :)

Rodiče plánují už asi měsíc dovolenou, ale vymlouvají se na mě, že kvůli tomu, kolik starostí jim přidělávám nemůžou nic sehnat a máma konstatuje tím, že mi nebude platit all inclusive, když nic nejím, no to je dost vtipný :D
Snad doufám, že to počasí bude čím dál tím víc lepší! Tohle je vážně hrůza. Minulý týden bylo tak nádherně a teď se to dost pos*alo.

A jak se máte vy berušky? :)