165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Začínám s "tukožroutskou dietou"!

6. may 2011 at 16:42 | dianay
Zdravím slečny,
už týden jím tak nějak podivně, nejdříve jsem byla rozhodnutá, že půjdu do tukožroutské diety, první dva dny jsem ji držela a úbytek byl neuvěřitelný, za dva dny hned 2 kila dole. Pak jsem s touhle dietou ale nějak přestala a začala jíst přesnídávky a dětské výživy a končila jsem u jedné přesnídávky denně, s kafem a Colou Light. Tak jsem si řekla dost!
Tohle je jenom cesta do pekla, buď ze mě bude anorektička největšího kalibru, nebo tlusťoška s maximálním jojo efektem.
Ani jedno nechci. Chci jenom účinně, ale přitom zdravě zhubnout a proto se opět vracím k tukožroustké dietě, kterou si ale upravím podle svého :)

Abych vysvětlila o co jde. Je to dieta, kdy se konzumují pouze polévky z jakékoli uvařené a rozmixované zeleniny, polévku si můžete dochutit třeba brambory a kořením a později i masem a těstovinami.
Po celou dobu se smí konzumovat ovoce a zelenina, takže přísun živin a vitamínů je zaručený. Polévek je možno sníst neomezené množství, protože neobsahují žádné kalorie, je to jen uvařená voda a zelenina.

Hodně lidí si ale stěžuje, že místo tuků spaluje na svalové tkáni, proto nezapomeňte cvičit! Já jsem si pro tenhle týden, kdy dietu vyzkouším vybrala kalanetiku, která je prý velmi účinná :)

Tak jsem zvědavá, jídelníček vám napíšu, až se navečeřím.

Vaše Dianay
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dee - Dee Dee - Dee | Web | 6. may 2011 at 16:59 | React

držím pěsti.
jinak to je něco jak normální zeleninová polévka ne? ale ta přece jen pár kalorií obsahuje.. ne?:)

2 Anabell Anabell | Web | 6. may 2011 at 20:20 | React

Kámošky (Sbénka) to držely a po týdnu zhubli jen dvě kilča, to se tak pamatuju, ale potom nepřibraly, což je fajn :). Já o téhle dietě zase četla, že přísun živon je malý, protože zelenina má malý glykemický index, což znamená, že nedodává moc energie a hlavně žádné bílkoviny na svaly.. Ale pokud to máš jen na pár dní, tak to nevadí, kdyybs to měla třeba na měsíc, chtělo by to brát nějaký vitamíny jako doplněk stravy :D

3 own-ana-world own-ana-world | Web | 7. may 2011 at 12:53 | React

jeej moja, vyzerá tá dieta celkom fajn, nič strašného, asi sa to dá proežiť :) akúsila by som to, ked maminka nebude doma a držím palčeky :) píš ako ti to ide! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama