165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Vítej moje nová kamarádko...část 2

26. may 2011 at 16:57 | dianay
POKUD MÁTE ZÁJEM SI PŘEČÍST TAKÉ PRVNÍ ČÁST NAJDETE JI http://magro.blog.cz/1105/vitej-moje-nova-kamaradko-1-cast

Ráno se vzbudila jako vyměněná, neměla ani hlad ani žízeň, což jí uklidňovalo. Nebude to tak strašné jak si představovala, probíhalo jí hlavou. To ještě bude muset poznat mojí pravou tvář. Namalovala se, učesala, oblékla. Když jí její matka zvala na snídaňové tousty s nutellou s velkým díky odmítla. V hlavně jí to vřelo, ale nakonec poslechla mě a pospíchala do školy. Její kamarádi a kamarádky, jak byli zvyklí, měli bagety, chipsy, bake-rolls, housky, rohlíky, čokolády, sušenky z bufetu, nebo z domova. Ona mě ale celé dopoledne poslouchala. Hodná holka. I když měla docela hlad a chutě, poslouchala jedině mě! Raději jsem jí v hlavě promítala její oblíbený časopis Elle s obrázky modelek. Abych měla jistotu.

Přišla další část dne a to oběd. Opět jí to v hlavě vřelo, jestli jít s kamarádkami, nebo jet rovnou domů. Odpoveď snad znáš miláčku, jedeme domů! Cvičit!

Celou cestu autobusem domů přemýšlela o tom časopisu, o tom, který jsem jí dopoledne ukazovala, o těch úžasných modelkách.

Doma, jak byla zvyklá jít do kuchyně a necpat se, tak překvapivě nešla. Šikulka! Připravila si v obýváku cvičební podložku a videa se cvičením a hodinu a půl v kuse posilovala. Nic moc, ale pro začátek to pujde, ty lenoško! Už tě nechám být. Teď se běž zabavit, aby jsi nedostala chuť na jíd...počkat, nebudeme tomu říkat jídlo, budeme tomu říkat třeba humus, nebo tuky. Tak se mi to líbí.

Tak správně, spánek je zdravý a alespoň nemáš hlad. A já tě mám pod kontrolou. Zatím to vypadá, že to s tebou nebude těžké. Jen tak dál.

Večer kolem šesté přišli rodiče domů. Sedla si k počítači a na facebooku si psala s kamarádkou o létě. Její myšlenky byly pod kontrolou, až do té doby, než do jejího pokoje zavanule vůně špaget. Z její hlavy se vytratily moje připravené myšlenky, ale nastoupily ty nechutné, ty nechutné myšlenky na ten humus! No tak holka, nepředstavuj si, jak jíš, jak do sebe láduješ ty zbytečné tuky, mysli na tvojí postavu! Už tak si tlustá jako prase! Nezahodíš to! Dnešek už si celý zvládla. Najdi si ten časopis, hned! Tak slyšíš, hned! Pošlušně otevřela svojí Elle na straně 25 kde byla snad ta nejkrásnější modelka, to tělo! Vidíš, ta mě poslechla až do samého konce, i když to pro ní bylo někdy těžké nikdy mě neopustila, byla pořád se mnou. A podívej, je v časopise v reklamě na Chanel. Nikdy mě nepodvedla hnusnými špagetami, ani ničím podobným, a podívej!

Kroužila prstem po jejím krásném těle, bocích, pažích. Pak s nakrabaceným čelem časopis zavřela. Do pusy si hodina dvě žvýkačky a slušně se šla mamince omluvit, že jíst nebude, že se přecpala u kamarádky. šikulka. To se mi líbí, takovýhle přístup, jen tak dál. Ta žvýkačka je mockrát sladší a lepší a ještě bez cukru. Běž si nalít ještě vodu a běž spát, ať náhodou neporušíš naší dohodu.

__________________________________________________________________________________________________
Je to už týden. Už týden kdy mě poprvé slyšela ve své hlavě, týden co mě poznala. Slyšela o mě spoustu témat, povídaní, rozhovorů...četla tisíce článků, ale nikdy mi nevěnovala pozornost. Už jsem se na to nemohla dívat. Ta dívka mířila rovnou do pekla. Zabíjela se sama. Svými vlastními tuky.

Tenhle víkend jeli společně s rodinou k babičce na Moravu. Bude to pro ni zřejmě těžké, ale jako vždy s mojí pomocí to zvládne. Babičky jsou známé tím , že milují vaření, ani takhle babička nebyla výjimka. Když se po půl roce objevila jejich rodina ve dvěřích, v té chalupě nebylo nic jiného než tuky! Než humus!

Večer k večeři je vybídla, aby si umyli ruce a šli sednout ke stolu.

To né, tolik úžasného jídla, néé. Promítalo se jí hlavou při pohledu na plný stůl. Cože? Ty nenažraná krávo! Co si to řekla?! Slyším dobře! Tak za tohle kočičko budeš ještě tvrdě pykat! Sedni si na tu tlustou prdel a koukej to jídlo házet do ubrousků! Ať tě ani nenapadne vzít ten humus do pusy!

Bylo jí trapné už odmítat jídlo, když to odmítala každý den už s trapnými výmluvami, proto si vztala pytlík do klína a všechno, co nabrala na vidličku jí "nenápadně" padalo do klína. Naštěstí si toho nikdo nevšiml, všichni měli "starosti s vlastním" jídem.

To bude ještě opravdu hodně dlouhá cesta! Ale já tě neopustím, přísahám. Jen ty nesmíš opustit mě. Zbožňuju tě. A nechci aby jsi dopadla tak jako všichni ostatní, obalená a nechutná tukem. Vím, že jsem občas přísná, ale miluju tě holčičko moje. Jen já se o tebe postarám. Uvidíš, že i ty si mě časem zamiluješ.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Clare Clare | Web | 26. may 2011 at 17:19 | React

to je super! To si psala sama? :) Už se těšim na další.. :)
Já naštěstí teď mám praxi, tak budu moct jíst kdy chci a nikdo na mě nebude divně koukat :D Ale za tejden už bude zase škola, tak sem zvědavá, jak budu dodržovat ty hodiny.. :)
V Itálii tu dietu držet nebudu, to bych si musela vzít sebou zásoby :D Ale až přijedu, tak jestli bude fungovat, dám si jí znovu :)

2 N. N. | Web | 26. may 2011 at 18:53 | React

Je to krásny ! :)

3 Antoinet Antoinet | Web | 26. may 2011 at 19:21 | React

super, fakt se to moc dobře čte. Jen škoda, že v reálu to s tím házením do ubrousku u stolu s někým moc praktikovat nejde.
Ale když jsem sama, jsem fakt trochu masochista asi, ale třeba croissany, nebo podobné hnusy... mám na ně takovou zlost, škubu je, mačkám, prostě úplně ztýrám a vyhodím... :(( jsem hrozně krutá :(

4 Minnie* Minnie* | Web | 26. may 2011 at 19:29 | React

To vymejšlíš sama ? :) i tahle část je moc hezká :) ale krutá no ..
a děkuju za komentář, snad se podaří :)

5 ROUS ROUS | Web | 26. may 2011 at 20:00 | React

spřátelím moc rada,ty se jmenuješ Diana? :) ja jen že tak se jmenuju :) mám strašně rada svoje jmeno :)

6 Iva Iva | Web | 26. may 2011 at 20:16 | React

paani uplne super... bude este dalsia cast ?? inak ano rada spriatelim :)

7 Bianka Bianka | Web | 27. may 2011 at 17:47 | React

to píšeš ty? :P wow pěkné moc!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama