165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Vítej ... moje nová kamarádko. ( 1.část)

24. may 2011 at 17:50 | dianay
Ta holka si mě nikdy moc nevšímala, vlastně netušila, že existuju. Měla šťastný život, spousty kamarádů, spousty .. jídla. Občas si prohlédla tělo její kamarádky, která měla o něco lepší míry než ona. Občas nahládla do nějakého časopisu, hlavně po škole, kdy si pravidelně dělala zmrzlinový pohár s domací čokoládou. Samozřejmě po obědě. Poháry jí tak chutnali, že nezůstalu u jednoho, ale třeba u pěti, než přišla její maminka a uvařila svíčkovou se šesti. Ona, krásně naplněná, spokojená, v 9 po večeři to nikdy nevyržela a zamířila ještě v noci do kuchyně, aby si ulovila malý kousek něčeho dobrého. Milovala sladké, ale copak může odolat těm brambůrkám, co máma přinesla? NE! Odnesla si je do pokoje, kde je spokoje snědla a s těžkým oddechnutím usnula.

Jednoho dne se s její kamarádkou rozhodli jít nakupovat, zatímco její blonďatá přítelkyně s mírami 90 60 a 90 zkoušela všechny kalhoty velikosti XS, ona se těžko vešla do velikosti M. Dokonce musela poprosit prodavačku o velikost L! Ta se jí ale správně vysmála do obličeje, že takové velikosti se už skoro ani nevyrábějí. Nevěřila vlastním očím a prohlédla si pořádně vychrtlou prodavačku s piecingem a tričkem nad pupík, na boky, kde koukali dvě krásné vystouplé kosti.
Jenom to v ní vřelo. Popadla svojí kamarádku a vyrazila rychle z obchodu. Navrhla taky, že by si mohli zkočit do mekáče na oběd, protože neobědvala. Kamarádka souhlasila, sama si však nic nedala. Po vydatném obědě se rozločili a každá sama vydala domů. Copak mě sakra nevidí? Copak o mě sakra neví? Nemá soucit? neví co je hezké? No tak!
Doma jako obvykle už vařila její maminka večeři. Copak jsi tak skleslá? Optala se jí. Následně jí poprosila aby prostřela na stole. A už jí podávala talíř s plnou porcí řízku s brambor. Vlastně tohle nebyla normální porce, které byla zvyklá jíst. Byla mnohem, mnohem menší. Když se podívala na svou matku, opáčila jí jemně, že by možná měla trošilinku méně jíst. Zkrabatilo se jí čelo a nahrnuli slzy do očí. Popadla ten talíř a vzala si ho k sobě do pokoje! Ona si ten talíř vzala sebou!!
Snědla řízek se slzami v očích a rukama ho pořádně trhala. Pak vytáhla jednu ze svým 300g čokolád, které si schovávala a kousala tak rychle jak to šlo, bylo jí jedno, jestli jí někdy vidí nebo ne! Takhle holka potřebuje pomoc! Rychlou! Mojí pomoc! Tak se sakra podívej! Na ten časopis, kterej leží vedle tebe! Tak otevři ho! Dělej!
Vidíš tu krásu? Myslíš, že těmhle modelkám někdo říká, že nemají velikosti L? nebo, že by měli trochu míň jíst?
Můžu tě ujistit, že tohle jim vážně NIKDO neříká, nebude ani tobě, jestli mě KONEČNĚ začneš trochu poslouchat!
Začnu. Prohodila tiše. Fajn, v tom případě je další místnost kterou navštívíš a další místo, které ucítíš je tvůj krk zevnitř. Potřebuje to rychle ven, než se ti to uloží na už i tak obrovských bocích a nechutných stehnech! Vstala se velkou jistotou. že bych ji konečně přesvědčila? že by mě začala poslouchat? Zamknula za sebou dveře od záchodu, sklonila a strčila si prst do krku. Tak se mi to líbí. Všechno ven milá zlatá! Dokud z tebe nepotečou žaludeční šťávy.
Šla si lehnout s pocitem neobvykle zvláštním. Takovým příjemným! Nikdy ten pocit neměla. Pocit prázdného žaludku. Neuvěřitelné! Konečně mohla s takovou jistotou usnout, ale věděla, že to bude ještě dlouhá cesta. To taky bude. Podívej se, co si se sebou udělala. Jsem momentálně tvoje nejlepší kamarádka. jediná, která tě chápe a podporuje. Věř mi. Teď zavři oči a spi. Ráno ti dám další instrukce...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anabell Anabell | Web | 24. may 2011 at 18:23 | React

Bulimie..

2 Minnie* Minnie* | Web | 24. may 2011 at 19:54 | React

:( docela smutný, těšim se na další část sem zvědavá jak to dopadne ...

3 Prasátko Prasátko | Web | 24. may 2011 at 21:08 | React

Zajímavý.. Už se těším na další část.. Je to vymyšlený nebo ze zkušenosti ? :)

4 Antoinet Antoinet | Web | 24. may 2011 at 22:13 | React

úplně jsem to "hltala" :D těším se na další díl !! :-)

5 Iva Iva | Web | 26. may 2011 at 20:09 | React

to si  pisala ty??? bo je to take zaujimave ... idem na dalsiu cast :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama