165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

May 2011

Jídelníček 31.květen

31. may 2011 at 20:08 | dianay |  Jídelníček
Květen? Dnešní půlnocí uzavřená kapitola. Co bych tak ke květnu dodala? Byl to velice náročný měsíc, kdy jsem vyzkoušela snad všechno proto, abych zhubla. Od úplných hladovek, tukožroutských polévek, mléčné diety až po
aktuální duhovou dietu. Jsem se sebou ale spokojená. Ani jednou jsem dietu neporušila a už vůbec jsem si nedala nic,
co je v každé dietě přísně zakázáno. Žádné sladké, žádné pečivo, žádné brambůrky, křupky apod.,žádné sladké pití ani sladké jogurty, nic nic a nic. Ten seznam potravin, které jsem neměla by byl vážně dlouhý a jsem na sebe fakt pyšná.
Když už do něčeho jdu jsem totiž strašná perfekcionistka a musím všechno dělat dokonale a pak teprve sledovat výsledky.

Takže za květnem můžu udělat tlustou čáru a jsme zase o měsíc blíž létu, nevím jestli se radovat nebo ne, ale nakláním se spíš k tomu pozitivnímu. Blíží se prázdniny, ty úžasné prázdniny, moře, voda, koupáky, fesťáky, sluníčko, opalování, pláže, hudba, party, sexy oblečení, kluci ... v mém případě hlavně můj miláček. Š. Ode dneška přesně za 10 dní touhle dobou ho budu vítat na letišti v Ruzyni.Věřte mi, nemůžu se dočkat!

ok, teď sepíšu takové mini hodnocení za celý měsíc:
Váha před měsícem: 58 kilo
Váha aktuální: 48 kilo

Míry:
stehna ( nejširší část): start: 54 cm, teď: 48 cm tj. -6cm
paže ( nejširší část): start: 28 cm, teď: 26 cm tj. - 2 cm
pas: start: 65 cm, teď: 61 cm tj. -4 cm

Já teda osobně myslím, že je to teda hodně parádní :) Samozřejmě pokračuju dál :P

Co čekám od června?
Ráda bych se dostala na svou vysněnou váhu - 45 kilo, bohužel se ale obávám, že když tu váhu budu mít, nebude mi to stačit a budu si připadat pořád stejně. Což si teda připadám od samého začátku. Takže toho se docela obávám :/

Jídelníček a pohyb v celém článku:

I larva musela bojovat, aby se stala motýlem

31. may 2011 at 15:50 | dianayTen nadpis mě totálně vystihuje. Připadám si jako larva bojující za svou dokonalou podobu. Malinkým zádrhelem je, že larvě se VŽDY podaří stát se motýlem, ale otázka je, jestli se to podaří i mě. Já věřím, že jo. Doufám.

Dnešek byl dost nudný, ostatně jako všechny dny v závěru školy. Proč tam sakra chodíme? Stejně už děláme naprostý s*ačky. Neříkám, že je neděláme zbytek roku, ale teď je fakt vidět, že se profesoři snaží vymyslet už jakoukoli kravinu, jenom aby to vypadalo, že se pořád má co učit.
I s tímto přístupem mám známky skvělé! Největší radost mi udělala asi 2 z matiky na vysvědčení, protože můj boj s matematikou si nedovedete přestavit ani v nejhorší noční můře. Ještě je tu dějepis a pak by mohlo být všechno " v cajku", opravky nebudou tak co. Léto před námi, sluníčko svítí, vzduch je provoněný letní atmosférou oslav a party a voda je ohřátá na koupání :)

Dnes mě moje kamarádka K. vzala k ní domů k bazénu. Dlouho jsem se s ní neviděla, tak jsme si alespoň popovídali a příjemně se osvěžili, protože to vedro je fakt nesnesitelné. Hlavně pro mě osobně není tahle bio zátěž nic moc, každou chvíli mám pocit že omdlím. Dnes mě tak bolelo břicho z hladu, že jsem myslela, že fakt už padnu. Nemohla jsem vůbec soustředit. Strašná bolest žaludku! Nikomu z vás jí nepřeju.

Dnes si zatím vedu skvěle, alespoň podle diety, tedy žlutého dne- měla jsem podle plánu dva banány a teď si radši jdu rychle udělat kafe než omdlím.A pak si samozřejmě zacvičím.


Abych nezapomněla, našla jsem na internetu tkz. 100 workout
Mrkněte na to, už jste to někdy viděli?

Večer sem dodám jídelníček a ještě jednou bych chtěla poděkovat všem za ohromnou podporu, kterou ve vás mám! :)

Never give up!

30. may 2011 at 18:36 | dianay
Proboha proč? Od mojí včerejší hladovky je mi nesnesitelně špatně. Navíc jsem měla včera příšerný průjem, možná z toho, že jsem hladověla a pila jenom Coca-Colu, které jsem vypila docela velké množství, nebo ze žvýkaček, které právě průjem občas způsobují. Ostatně, mě by to ani tak nevadilo, ale mámě teda rozhodně jo.
Takhle na mě snad ještě nikdy neřvala, prý jestli ode dneška nebudu jíst, vezme mě normálně k psychiatrovi a jestli to jsou jenom výhružky? To se přesvědčímě prý dneska.

Řekla bych, že jsem na pokraji zhroucení. Mimo to, že jsem nervóźní, jak bude reagovat ( samozřejmě se připojí i táta) na to, že v žádném případě nepřestanu s mojí dietou a za druhé, jsem nervóźní z toho, jak mi je. Docela dost na
omdlení.

Dnes byl první den mé duhové diety, kterou jsem si maličkou pozměnila, aby to přeci jen nebylo tak drastické, to maličko pozměnila je, že jsem si přidala asi o půl jablka více, než jsem měla ;). Já jsem asi fakt uplně blbá.

Protože jsem se včera nějak nedostala ke cvičení ( ale lítala jsem po obchoďáku), dneska jsem si to porádně vynahradila. Porádně v tom smyslu, že mám ze sebe radost a spálila jsem ty dvě jabka co jsem snědla,( ironie) ale v tou druhém smyslu se vážně cítím jak na smrtelné posteli. Motá se mi hlava, mám křeče v břiše.
Může mi někdo říct, proč je cesta k vysněné postavě tak strašně složitá a ta k té nechutné tak jednoduše úžasná? :(
Je mi líto, že nemám žádnou podporu, samozřejmě, že mám vás a moc si toho vážím, ale teď myslím, hlavně někoho, kdo je mi blízký a znám ho osobně. Moje nejlepší kamarádka se mnou samozřejmě dietu drží, sama bych se do ní asi nepustila, ale drží dietu, no nevím, co si o ní mám myslet.


Možná že prostě drží nějakou dietu, kdy jí mnohem víc než já, ale co je horší, totálně necvičí. Tak co je to potom za "dietu" když do ní nepřidáte tu nejdůležitější položku?
Vždycky jsem vedle ní byla docela tintítko, ale teď? Se vedle ní pomalu začnu ztrácet, jestli nebude dělat všechno proto, aby měla krásnou postavu. A mluvit s ní o tom už nechci, připadám si pak jako máma, nebo nějaká debilní anorektička, co jí nutí nejíst.
Jinde, než v ní podporu nemám, rodiče příbuzní, ostatní kamarádi, nikdo to neví, a když už to ví, jasně, že mi to rozmlouvá. Né nepřestanu, vzkaz pro vás! ;)

už aby mi přijel pan Š., ten jediný mě dokáže chápat ve všem! :( Tak ještě pár dní a možná mě moje "super" nálady přejdou, díky němu :)

Jídelníček a pohyb v celém článku:

Si può dire che tutto va bene

29. may 2011 at 17:21 | dianay |  day after day*

Buongiorno! Dalo by se říct, že neděla byla snad lepší než včerejší sobota? Ale snad i dalo!
Nutně jsem potřebovala jet nakoupit ingredience ( tedy ovoce a zeleninu) na duhovou dietu, kterou od příštího týdne držím. Vím, že je to risk a možná i hazard, ale pořád jsem to já a myslím, že pořád dokážu určovat všechny dopady na moje tělo, protože jsem i docela chytrá a k vypatlanosti mám daleko. Takže jsem si všech rizik a všeho vědoma a jdu do toho s tím, že kdykoli můžu přestat a nastoupit na normální stravu. Pro někoho je takhle dieta absolutní kravina, pro jiné, kterým už teď děkuju za podporu skvělý týden na odplavení škodlivin z těla a pročištění organizmu.

Dost blábolů. Dnes ráno jsem jela s mamkou, dědou a jeho přítelkyní do ochoďáku pro již zmíněné ovoce a zeleninu. Náležitě jsem toho využila a nakoupila si samé barevné dobroty :). Ovšem předtím moje máma nabídla, že si pujdeme sednou do McDonaldu, všichni byli hladoví a tak, že to i zaplatí. Dnešní den je pro mě očistný, no vlastně očistný ... piju coca colu Zero a vodu a žvýkám jednu žvejkačku za druhou. Nicméně abych neodbíhala, dali si všechno co tam měli snad. Děda se pořádně nadlábl, stejně jako jeo přítelkyně. Máma sice zustala u salátu se zálivkou, ale já s hnuseným výrazem a kolou v ruce pozorovala jak se ládujou. Přežila jsem 2 otázky typu jestli si něco dám, ale samozřejmě .. nedám! Bylo mi z nich špatně, ještě teď vidím jak to do sebe rvaly mastnýma rukama od hranolků a cheesburgerů. Ble! Jsem ráda za to, jaký mám k tomu přístup, jsem na sebe fakt pyšná.

Náležitě jsem využila toho, že jsem se jednou za rok dostala s mámou do obchoďáku a nakoupila jsem si ty nejdůležitější věci denní potřeby, jako kosmetiku, řasenku a kartáček, čistící pleťovou vodu a masku, pár časopisů, abych se nenudila ve škole a asi 2 tuny nejdůležitejších žvýkaček! Potom samoopalovací mléko, které rozhodně nejlépe vynikne na krásné štíhlé postavě :)
Rovnou jsem využila příležitosti a krátila si čas tím, že jsem pozorovala typy lidí, tlustí a hubení, tak jsem je rozlišovala, hezcí a hnusní. Z těch tlustých, kterých byla většina mi bylo fakt špatně. Naopak ty hubené jsem s obdivem pozorovala. Já už jsem si prostě vybrala, moje jasná volba je být na strašně těch krásně hubených :)
Takže co bych řekla tak na závěr? Nesnáším tě Ronalde McDonalde! Ani KFC ani Burger Kingu ani všechny další fast foodový sračky, pizzy a sladkosti!
Proč to založili? Proč to vlastně je? Nchápu, nerozumim.
Kdyby třeba přestaly alespoň tyhle věci vyrábět, možná by se předešlo onemocněním a jiným věcem, které trápi obézní lidi.
Už to ale nebudu řešit, všem přeji krásný zbytek víkendu a užijte si příští týden :/
Už jen 3 týdny do uzavření známek, to je prostě dokonalost! :)
A 4 týdny do mojí vysněné postavy :) Arrivederci!

Chi lo sa, 15 giorno!

28. may 2011 at 20:09 | dianayZbytek dne, jak bych to řekla..probíhal docela v pohodě, odpoledne mě maminka poprosila, jestli bych pro ségru a táta neudělala oběd. Ovocné knedlíky- Jistě s radostí, vařit mě baví, takže proč nekoukat na ty nenapapané pusinky jak se ládujou tisícem kalorií. Knedlíky jsem uvařila, dovnitř udělala povidla a zvlášt jsem udělala tvarohový krém s povidly, cukrem a navrch nechyběla tuna šlehačky a nutella. Udělala jsem pro ně zabijácký jídlo, ale oni měli ještě radost a moc mi děkovali. Samozřejmě jsem se nevyhnula otázce, jestli si opravdu nedám taky. Né díky, já zůstanu u svýho odměřování 100g odtučněnýho tvarohu.

Potom jela maminka a ségra do kina na Ria, nebo jak se to jmenuje. A my s tátou jsme za nima měla přijet do obchodního domu, abysme udělali každovíkendový velký nákup. Využila jsem to jako skvělou příležitost sama pro sebe a udělala si taky chvilku pro sebe, protože jsem se na sebe nemohla ani koukat. Oteklej zelenej ksichtík s napuchlýma tvářema, vlasama do všech stran. Takhle to fakt nejde. Naložila jsem se asi na hodinu do vany s pořádnou pěnou, umyla jsem si hlavu, dala si pleťovou masku a dopřála si trochu potřebného odpočinku. Není nic lepšího než tenhle druh relaxace. Potom jsem vylezla, namazala se svým oblíbeným meruňkových tělovým mlékem a cítila jsem se konečně fakt dobře. Vlasy jsem si vyžehlila, namalovala jsem se a konečně ze mě byl člověk. Ještě že existují tyhle vymoženosti moderní doby.

No nicméně jsme vyjeli s tátou něco před sedmou hodinou a v půlce cesty se nám zastavilo auto a prostě nejelo. Stáli jsme a stáli a všichni troubili a troubili. Řeknu vám, není moc příjemné stát v centru prahy uprostřed silnice. Nakonec jsme zavolali odtahovku a až před deseti minutama jsem se MHD dostala domů. Takže z nákupu nic nebylo a z mého supernového obličeje taky ne. Zbytečné, naprosto nanic. Můžu se jít rovnou odmalovat a spát.
________________________________________________________________________________________

No a teď bych chtěla říct pár slov o ráno zmíněné duhové dietě, na kterou se mě většina z vás ptala. Přemýšlela jsem celý den jestli jí držet nebo ne, ale nakonec jsem se rozhodla, že jí prostě držet budu za každou cenu, jen si jí malilinko upravím, to neznamená, že bych si tam dodávala jídlo, ale že si budu rozdělovat porce i na svačina.

V celém článku je můj dnešní jídelníček + jídelníček na duhovou dietu:

non ho altra scelta.

28. may 2011 at 10:58 | dianay
Buongiorno ragazzi, dnešní ráno mě vůbec nějak mile nepřekvapilo. Ačkoli je víkend a já bych se měla radovat a užívat si volných chvil, nemám ani trochu náladu. Rozhodně mi k mojí skvělé náladě nepomohlo ranní připravování a vaření vajíček, musela jsem vstávat v půl sedmé, čekat než se uvaří a pak z nich vyndat žloutky. Během 5 vteřin jsem do sebe tu bílou hmotu kopla a opět usnula jako pařez.

V 1O mě vzbudil další budík - svačina, dneska tedy ovoce, dala jsem si mandarinku, ale sama v pokoji. nenávidím, když mě rodiče vidí jíst. Cítím se nějak divně a trapně. Ráda bych věděla, co se to se mnou v poslední době děje. I moje nejlepší kamarádka T. mě začala dost štvát. Nemám teď na ní a na její chování vůbec náladu. Chová se tak příšerně lehkomyslně, zatahuje školu, když nemusí. Propadá i z banálních předmětů, jako základy společenských věd a když jsem se jí to snažila vtlouct do hlavy, že by se měla začít trochu snažit, alespoň tyhle 3 poslední týdny, je jí to fakt s prominutím "u prdele". Nemůže za to, je prostě taková tichá, unuděná a hlavně lehkomyslná. Mám jí za to ráda, ale na druhou stranu mě poslední dobou fakt štve!

Dnes máme jet k babičce, já nevím docela se tam i těším. S babičkou je vždycky sranda a nenutí mě jíst nějaký podělaný jídlo. Nikdy, na rozdíl od druhé babičky. Ovšem to b nesměla přijít teď máma, že se nikam nejede. Fajn, zase tenhle víkend zkejsnu v Praze, v posteli a pyžamu s práškama proti bolesti hlavy a spalovači tuků. Co je tohle sakra za život?!


Připadá mi, že všichni jsou poslední dobou fakt strašně znuděné, bez energie, protivní, ospalí s bolestmi hlavy. Já nejsem výjimka, ale nevím čím to je. Už mě to dost štve. Všichni se tvářej kysele jak prdel, aniž byste jim něco udělali. Všichni na vás házej přiblblý komentáře, ksichty, aniž byste si jich vůbec všímali. Tak se vás ještě jednou ptám. Má to cenu?!

Co se týče diety, zvládám jí v pohodě, ale sere mě že výsledky jsou tak pomalu. Vlastně jsem ještě docela rozhozená z toho včerejšího zvracení, kvuli nekalorickému sýru!! Nechci zkoučit jako anorektička, stoprocentně ne, ale prostě, držet diety mě baví a čím míň jím, tím se cítím bezpečněji a lépe. Je to hrozné. A proto jsem přemýšlela o duhové dietě. Je to něco na způsob mnohem zdravější barevné diety, ale takhle je "promyšlena" anorektičkami, takže za den přijmete asi necelých 100Kcal.
Když jí budu držet, myslím, že dost zhubnu, pak bych se vrátila ke své staré dobré mléčné dietě. Už ale jen nevím, co mám dělat.

Dnes ráno jsem mluvila s panem Š. asi jsem to ale neměla dělat, protože když jsem uslyšela jeho hlas, bylo mi hrozně do breku. V normálním případě bych si vzala do postele tunu čokolády a zajídala smutek, ale copak můžu? Ne. V nočním stolku mám schované dvě pozvánky na náš romantický víkend, o němž jsem psala včera v článku. Musela jsem je vytáhnout a držet v ruce a pedstavovala jsem si, jak to bude dokonalé.

Večer dodám jídelníček slečny, mějte se krásně a lépe než já...

14 den, mléčná dieta

27. may 2011 at 22:02 | dianay |  Jídelníček
Přikládám jídelníček k předešlámu článku.

Snídaně: 100g kuřecí šunky
Svačina: 100g jablka
Oběd: 100g odtučněného tvarohu
Svačina: eidam 30%
Večeře: 250 ml odtučněného mléka

Ten Eidam jsem pak pro informaci vyzvracela...Říkám vám, je to se mnou už asi hodně špatný. Měla jsem totiž mít maso, ale nic jiného nebo podobného jsme doma neměli, když jsem ten sýr snědla, měla jsem strašné výčitky. Hmm, tak šel celý ven. Už mi fakt hrabe, nejsem normální! Už nebudu moc nikdy začít normálně jíst :( Nejradši bych už nežrala vůbec :/

Pohyb: 600x skoky přes švihadlo, 55 minut cvičení s HK a 10 minut posilování nohou + břicho, krátká procházka.
Pitný režim: 2,5 litru vodyDay n. 14

27. may 2011 at 15:13 | dianay
Čím víc se na něj těším, tí víc musím dělat věcí, jako bych ho tady už měla. Ano, mluvím o panu Š., mém miláčkovi, do jehož příjezdu zbývá už jen pár dní. Neuvěřitelné.

Dneska jsem proto jela s kamarádkou do obchodního centra, abych mu koupila něco, co mu dám až přijdede. Bohužel moc kreativní nejsem, takže mu opět dávám voňavku Lacoste, kterou jsem mu dala i k vánocům. Ach jo, proč jsem tak neoriginální? Potom jsem ale prošla kolem jednoho stánku, Allegria - firma na zážitky, myslím, že jsem o ní slyšela v rádiu nebo někde a dostala jsem skvělý nápad!

Kromě voňavky mu tedy budu věnovat zážitek, ta paní byla moc příjemná a ukázala mi všechny zážitky, které poskytují. Bylo jich tolik, že jsem nevěřila vlastním očím. Od sportovních aut, letadel, skákání z padáků, létání v tunelu, masáže, ale nakonec jsem si docela šáhla přes kapsu, vlastně hodně šáhla přes kapsu, objednala jsem romantický víkend ve Špindlerově Mlýně, možná se vám ro zdá nudné, ale v ceně jsou masáže, luxusní večeře, skvělé programy a ještě nějaké bonusy. Hlavně budeme bydlet v 5ti hvězdičkovém hotelu, s vybavením Welness, kde má každý pokoj výřivku, dvojlůžko, terasu, plazmu atd. Celá takhle nádhera stála 12 550 Kč.

Jestli jsem se zbláznila? Možná. Ale mě to za to stojí, strašně ho miluju a udělala bych pro něj všechno a doufám, že bude mít radost. Špindlerům mlýn přímo zbožňuje, jezdíme tam každou zimu, ale teď v létě to bude ještě větší zábava. Hlavně se tam budeme mít jako prasata v žitě :)Říkám vám, to abych si to prádlo pořídila rovnou někde v Makru :D Velkovýrobna. Samozřejmě, že ten čokoládový večer, jak mám naplánovaný u mě doma se taky konat bude. Už teď jsem nakoupila nějakou čokoládu, a trošku připravuju a organizuju terasu.

Ještě problém bude vymyslet, co budeme mít k večeři. Nedělá mi problém připravit super romantickou večeři, ale horší bude co uvařit a nejhorší jak! Protože zrovna extra kuchařka nejsem, přemýšlím o kuřecím steaku s broskví a hranolkami. Jo, to má rád. Jde jen o to, jestli to udělám tak, aby mu to chutnalo. To si ještě musím nechat projít
hlavou.

Už aby byl konec školního roku! Ta škola mě příšerně unavuje, to jsem ještě zjistila, že rozvrh, který máme příští týden je 10x horší než náš původní, díky maturitám. Fakt super!
Hlavně už ani zatahovat nemůžu, mám hrozně zameškaných hodin a nechci dělat reparáty. Test z matiky mi ale naopak snad dopadlo dobře. Stejně jako chemie a čeština. Se svými známkami jsem teď proto fakt spokojená. Dokonce bych nemusela mít ani jednu 4! Což by na mě byl fakt zázrak! :D

No nic, běžím si připravit svačinu. Večer dodám jídelníček a pohyb. Mějte se! :)

13 den mléčné diety

26. may 2011 at 20:06 | dianay |  Jídelníček
Tak zítra se konečně zvážím. Jsem fakt napjatá, minule ukazovala ručička na 49, tak uvidíme jestli jsem se někam pohnula, nebo ne.

Dneska byla ve škole nepředstavitelná nuda. Nevím, jak ty 3 týdny do konce roku přežiju. forse spero che si! Bude to jen tak tak! Takhle jsem se na prázdniny ještě snad netěšila ( to tvrdím každej rok) :D cosa significa?
Můj miláček Š. dorazí po třech měsících ze Španělska, Madridu, ze studií za 14 dní. Jestli jste se někdy nemohli někoho dočkat, věřte, že tohle nemá obdoby. Tak se na něj těším, že bych se roztrhala, abych ho mohla jenom vidět, nebo obejmout, pohladit po vlasech. Jsme spolu skoro 3 roky, 2 července máme výročí. Ani netušíte jak mi chybí. Dneska jsem s ním telefonovala na Skypu, asi hodinu. Alespoň, že můžu slyšet jeho hlas, to je tak uklidňující! Ty zamilované řeči co mi povídal...css! Už aby přijel zlatíčko moje!
Na nic jinýho ani poslední dobou nemyslím. Škola mi jde, sbírám poslední známky, zatím v můj prospěch za což jsem ráda. Vyznamenání tedy rozhodně jako poslední 2 roky čekat nemůžu, ale už jsem si zvykla. Jsem přeci jenom na gymnázium! Mi capite bene?


Poslední dobou jsem za moje hubnutí ráda, jako jedna z mála věcí mi moje klesající váha přináší obrovské potěšení, je to smutné, ale je to tak. si, si e triste! Už ani nemám potřebu jíst, což je možná horší, z jídla se mi zvedá žaludek, neříkám, že mi nevoní a tak, ale jakmile bych něco polkla, to bych neudělala, ale i kdyby, měla bych příšerné výčitky svědomí, musela bych všechno hned vyzvracet a tak! A to nechci, tak proto radši nic nepolykám. cosí intelligente!

Jsem zvědavá, jak to se mnou dopadne, protože tuhle dietu nemůžu držet pořád. Ale upřímně spíš než začnu jíst, je, že budu držet diety. Nevím, jak to se mnou dopadne, doufejme, že alespoň trochu dobře. speriamo poverina

Jídelníček + pohyb v celém článku

Vítej moje nová kamarádko...část 2

26. may 2011 at 16:57 | dianay
POKUD MÁTE ZÁJEM SI PŘEČÍST TAKÉ PRVNÍ ČÁST NAJDETE JI http://magro.blog.cz/1105/vitej-moje-nova-kamaradko-1-cast

Ráno se vzbudila jako vyměněná, neměla ani hlad ani žízeň, což jí uklidňovalo. Nebude to tak strašné jak si představovala, probíhalo jí hlavou. To ještě bude muset poznat mojí pravou tvář. Namalovala se, učesala, oblékla. Když jí její matka zvala na snídaňové tousty s nutellou s velkým díky odmítla. V hlavně jí to vřelo, ale nakonec poslechla mě a pospíchala do školy. Její kamarádi a kamarádky, jak byli zvyklí, měli bagety, chipsy, bake-rolls, housky, rohlíky, čokolády, sušenky z bufetu, nebo z domova. Ona mě ale celé dopoledne poslouchala. Hodná holka. I když měla docela hlad a chutě, poslouchala jedině mě! Raději jsem jí v hlavě promítala její oblíbený časopis Elle s obrázky modelek. Abych měla jistotu.

Přišla další část dne a to oběd. Opět jí to v hlavě vřelo, jestli jít s kamarádkami, nebo jet rovnou domů. Odpoveď snad znáš miláčku, jedeme domů! Cvičit!

Celou cestu autobusem domů přemýšlela o tom časopisu, o tom, který jsem jí dopoledne ukazovala, o těch úžasných modelkách.

Doma, jak byla zvyklá jít do kuchyně a necpat se, tak překvapivě nešla. Šikulka! Připravila si v obýváku cvičební podložku a videa se cvičením a hodinu a půl v kuse posilovala. Nic moc, ale pro začátek to pujde, ty lenoško! Už tě nechám být. Teď se běž zabavit, aby jsi nedostala chuť na jíd...počkat, nebudeme tomu říkat jídlo, budeme tomu říkat třeba humus, nebo tuky. Tak se mi to líbí.

Tak správně, spánek je zdravý a alespoň nemáš hlad. A já tě mám pod kontrolou. Zatím to vypadá, že to s tebou nebude těžké. Jen tak dál.

Večer kolem šesté přišli rodiče domů. Sedla si k počítači a na facebooku si psala s kamarádkou o létě. Její myšlenky byly pod kontrolou, až do té doby, než do jejího pokoje zavanule vůně špaget. Z její hlavy se vytratily moje připravené myšlenky, ale nastoupily ty nechutné, ty nechutné myšlenky na ten humus! No tak holka, nepředstavuj si, jak jíš, jak do sebe láduješ ty zbytečné tuky, mysli na tvojí postavu! Už tak si tlustá jako prase! Nezahodíš to! Dnešek už si celý zvládla. Najdi si ten časopis, hned! Tak slyšíš, hned! Pošlušně otevřela svojí Elle na straně 25 kde byla snad ta nejkrásnější modelka, to tělo! Vidíš, ta mě poslechla až do samého konce, i když to pro ní bylo někdy těžké nikdy mě neopustila, byla pořád se mnou. A podívej, je v časopise v reklamě na Chanel. Nikdy mě nepodvedla hnusnými špagetami, ani ničím podobným, a podívej!

Kroužila prstem po jejím krásném těle, bocích, pažích. Pak s nakrabaceným čelem časopis zavřela. Do pusy si hodina dvě žvýkačky a slušně se šla mamince omluvit, že jíst nebude, že se přecpala u kamarádky. šikulka. To se mi líbí, takovýhle přístup, jen tak dál. Ta žvýkačka je mockrát sladší a lepší a ještě bez cukru. Běž si nalít ještě vodu a běž spát, ať náhodou neporušíš naší dohodu.

__________________________________________________________________________________________________
Je to už týden. Už týden kdy mě poprvé slyšela ve své hlavě, týden co mě poznala. Slyšela o mě spoustu témat, povídaní, rozhovorů...četla tisíce článků, ale nikdy mi nevěnovala pozornost. Už jsem se na to nemohla dívat. Ta dívka mířila rovnou do pekla. Zabíjela se sama. Svými vlastními tuky.

Tenhle víkend jeli společně s rodinou k babičce na Moravu. Bude to pro ni zřejmě těžké, ale jako vždy s mojí pomocí to zvládne. Babičky jsou známé tím , že milují vaření, ani takhle babička nebyla výjimka. Když se po půl roce objevila jejich rodina ve dvěřích, v té chalupě nebylo nic jiného než tuky! Než humus!

Večer k večeři je vybídla, aby si umyli ruce a šli sednout ke stolu.

To né, tolik úžasného jídla, néé. Promítalo se jí hlavou při pohledu na plný stůl. Cože? Ty nenažraná krávo! Co si to řekla?! Slyším dobře! Tak za tohle kočičko budeš ještě tvrdě pykat! Sedni si na tu tlustou prdel a koukej to jídlo házet do ubrousků! Ať tě ani nenapadne vzít ten humus do pusy!

Bylo jí trapné už odmítat jídlo, když to odmítala každý den už s trapnými výmluvami, proto si vztala pytlík do klína a všechno, co nabrala na vidličku jí "nenápadně" padalo do klína. Naštěstí si toho nikdo nevšiml, všichni měli "starosti s vlastním" jídem.

To bude ještě opravdu hodně dlouhá cesta! Ale já tě neopustím, přísahám. Jen ty nesmíš opustit mě. Zbožňuju tě. A nechci aby jsi dopadla tak jako všichni ostatní, obalená a nechutná tukem. Vím, že jsem občas přísná, ale miluju tě holčičko moje. Jen já se o tebe postarám. Uvidíš, že i ty si mě časem zamiluješ.Moje typy a triky, jak na hlad!

25. may 2011 at 22:07 | dianay
Jsou to možná hrozně "osvědčené" rady, které čtete všude, ale musím fakt napsat co pomáhá nejvíc mě. Jsou to věci, o kterých jste stoprocentně slyšeli, ale některé mě osobně fakt pomáhají :)

1) žvýkačky
řekla bych, že bez nich už bych se prostě neobešla, není ani jedna minuta aniž bych neměla v puse žvejku. Nakoupila jsem si velký balíky, žvýkám pořád, o hodinách, o přestávkách, když přijdu domů, pozdě večer když mám hlad. Prostě pořád. Stačí dvě žvejkačky a přejde mě chuť. Mám fakt strašnou spotřebu! Bez žvejkaček bych už prostě nebyla, dokonce mě dokáží zasytit jako jídlo!

2) voda
Čaje moc nemusím, takže piju vodu, abych zasytila svůj žaludek. Dřív jsem pila jenom proto, abych dodržela svůj pitný režim, který dodržet musím, ale teď už piju, abych se zasytila. I když prostě nemám žízeň, násilím do sebe liju minimálně pul litru za půl hodiny, když mám hlad.

Můj typ: vodu si ochuťte citronem, to jste určitě slyšeli, ale mě to ak pomáhá, pak mi voda nepřijde tak "obyčejná" a bez chuti.

3) Coca-cola light a coca-cola zero
Pokud mě už fakt honí mlsná, nesáhnu po ničem jinym, než po coca-cole. Je sladká, moc mi chutná a zasytí. A hlavně jí můžu vypít kolik chci. Není zrovna nejzdravější, protože obsahuje hodně kyselin a náhradních sladidel ( stejně jako normální cola mezi námi), takže jednou, nebo dvakrát za týden rozhodně neuškodí.

4) ovoce a zelenina
Není to uplně můj případ, protože já mám vůli silnou, ale kdyby už to prostě nešlo vydržet vezmu si ovoce nebo zeleninu, spíš zeleninu a vybírám takovou, kterou mám ráda a nemá skoro žádné kalorie.

Typ: okurka a rajče, mají něco kolem 19 Kcal, takže jich můžete kolik chcete. A z ovoce meloun, má asi 20 kcal :)


5) Sport
Sportuju každej den, to už je prostě moje povinnost. Výhodou cvičení je to, že po něm nemám hlad. Takže čím déle cvičím, tím lépe se cítím, navíc nemám hlad, takže mi je ještě lépe.

6) Spánek
Je zdravý, úžasný a ještě se po něm spaluje. A stoprocentně zaženete hlad. Každé odpoledne po škole, nejlépe po sportu, jak to dělám já si jdu zdřímnou na 2 hoďky. Pak se vzbudím akorát na večeři a jsem uplně odpočatá a cítím se skvěle.

7) dělat jakoukoli aktivitu, kdy nemáte ani pomyšlení na jídlo
Pro mě to znamená hlavně nakupování :) Můžu strávit hodiny běháním po nákupních střediscích, celé dny a nemám hlad. Hlavně spálím strašně moc kalorií, pořídím si hezké věci a v kabinkách se jen horko těžko kouká na špeky na břiše, ne? ..Další věc je pro ty zkušenější třeba sex, spálíte taky spoustu kalorií a na jídlo nebudete mít ani pomyšlení :P

8) koukat se na seriály o hubnutí
Hrozně moc mě poslední dobou baví sledovat seriály jako jste to co jíte, s Kateřinou Cajthamlovou, kterou mám fakt strašně ráda. Ráda poslouchám její typy a triky na hubnutí. Ráda sleduju, jak ti tlustí lidé hubnou. Také na českém rozhlasu pravidelně poslouchám její pořad: hubneme s kateřinou cajthamlovou, kdy si můžete audio poslechnou i na internetu. Baví mě to poslouchat a hlad z toho taky dvakrát nemám.

9) Rozkousat a vyplivnout
Tuhle metodu jsem aplikovala hlavně dřív, když moje vůle nebyla ještě silná. Teď už bych to nedělala, proto to píšu na poslední místo. Dokonce jsem jedla i čokolády a tak, bylo jasné, že mi natekly do krku, takže to bylo, jako bych to snědla. Ne, tohle bych už nikdy nedělala!

Takže můj největší pomocník jsou prostě žvýkačky, teď mám dvě, za chvíli si jdu pro další, mám několik příchutí, je to fakt geniální, můžete jich kolik chcete a ještě dokážou zasytit. Při velkém hladu, malém hladu. Jsem za ně šťastná :)
Tak doufám, že jsem vám alespoň trošičku pomohla!

Zázrak! :) 12. den mléčné diety!

25. may 2011 at 18:54 | dianay |  Jídelníček
Tak, dneska jsem se vážila, poprvé od soboty, kdy jsem měla krásných 50 kilo :). To jsem al netušila, že za dva dny budu zase ticíckrát blíž svému cíli! :)

Holky, ráno jsem se vážila a mám 49 KILO!

Možná, vám to některým přijde malinko, ale já jsem tak šťastná! Myslela jsem, že pod hranici 50 se už nikdy nedostatu a hele! To čísílko tam ráno krásně stálo.
Když vidíte, že přichází výsledky je jasné, že vám to dodá ještě více pevné vůle a chuti držet dietu dál, více se snažit a cvičit a všechno dohromady.
Jsem ráda, že si můžu vylét srdíčko alespoň tady, protože není nikdo, kromě mých nejlepších kamarádek, komu bych to mohlo takhle nádherně celé popsat. I když ta radost je nepopsatelná. Taky jsem myslela, že se s tou dietou nějak nehubne, ale pokud jste zvyklý na hladovky a trpění hladem, tuhle dietu jenom doporučuju, protože jak vidíte, já hubnu, každý den půl kila dole! A to ještě jím, teda alespoň mnohem víc, než jsem byla zvyklá při té příšerné hladovce!

Snídaně: activia bílá
Svačina: 250 ml odtučněného mléka
Oběd: 5 cherry rajčátek
Svačina: 5 plátků okurky a 2 cherry rajčátka
Večeře: 100g odtučněného salámu11 den mléčné diety

24. may 2011 at 21:37 | dianay |  Jídelníček
Takže holky, ptali jste se na různé otázky, pokusím se vám odpovědět tady, dietu jsem začla držet na začátku dubna, takže jí už držím asi necelý měsíc. Mléčnou dietu jsem však začala držet až teď posledních 14 dní, protože předtím jsem nejedla nic a to nebylo moc dobré, teda neříkám, že mi to nevyhovovalo, ale spíš jsem už nehubla, tak jsem musela začít trochu jíst a tahle dieta mi docela dost vyhovuje :)

Jojo efektu se nebojím, protože jíst nechci začít už vlastně nikdy. Pro mě je to v pohodě stravovat se takhle, nejíst sladké, těstoviny, pečivo, slané, sůl, mouku..prostě všechno, kromě pár vybraných potravin!

Snídaně: 1OOg melounu
svačina: 100g cherry rajčátek
oběd: 100g salámu s nízkým obsahem tuku
svačina: 250 ml mléka
večeře: 120g kuřecího masa uvařeného s bylinkami

Vítej ... moje nová kamarádko. ( 1.část)

24. may 2011 at 17:50 | dianay
Ta holka si mě nikdy moc nevšímala, vlastně netušila, že existuju. Měla šťastný život, spousty kamarádů, spousty .. jídla. Občas si prohlédla tělo její kamarádky, která měla o něco lepší míry než ona. Občas nahládla do nějakého časopisu, hlavně po škole, kdy si pravidelně dělala zmrzlinový pohár s domací čokoládou. Samozřejmě po obědě. Poháry jí tak chutnali, že nezůstalu u jednoho, ale třeba u pěti, než přišla její maminka a uvařila svíčkovou se šesti. Ona, krásně naplněná, spokojená, v 9 po večeři to nikdy nevyržela a zamířila ještě v noci do kuchyně, aby si ulovila malý kousek něčeho dobrého. Milovala sladké, ale copak může odolat těm brambůrkám, co máma přinesla? NE! Odnesla si je do pokoje, kde je spokoje snědla a s těžkým oddechnutím usnula.

Jednoho dne se s její kamarádkou rozhodli jít nakupovat, zatímco její blonďatá přítelkyně s mírami 90 60 a 90 zkoušela všechny kalhoty velikosti XS, ona se těžko vešla do velikosti M. Dokonce musela poprosit prodavačku o velikost L! Ta se jí ale správně vysmála do obličeje, že takové velikosti se už skoro ani nevyrábějí. Nevěřila vlastním očím a prohlédla si pořádně vychrtlou prodavačku s piecingem a tričkem nad pupík, na boky, kde koukali dvě krásné vystouplé kosti.
Jenom to v ní vřelo. Popadla svojí kamarádku a vyrazila rychle z obchodu. Navrhla taky, že by si mohli zkočit do mekáče na oběd, protože neobědvala. Kamarádka souhlasila, sama si však nic nedala. Po vydatném obědě se rozločili a každá sama vydala domů. Copak mě sakra nevidí? Copak o mě sakra neví? Nemá soucit? neví co je hezké? No tak!
Doma jako obvykle už vařila její maminka večeři. Copak jsi tak skleslá? Optala se jí. Následně jí poprosila aby prostřela na stole. A už jí podávala talíř s plnou porcí řízku s brambor. Vlastně tohle nebyla normální porce, které byla zvyklá jíst. Byla mnohem, mnohem menší. Když se podívala na svou matku, opáčila jí jemně, že by možná měla trošilinku méně jíst. Zkrabatilo se jí čelo a nahrnuli slzy do očí. Popadla ten talíř a vzala si ho k sobě do pokoje! Ona si ten talíř vzala sebou!!
Snědla řízek se slzami v očích a rukama ho pořádně trhala. Pak vytáhla jednu ze svým 300g čokolád, které si schovávala a kousala tak rychle jak to šlo, bylo jí jedno, jestli jí někdy vidí nebo ne! Takhle holka potřebuje pomoc! Rychlou! Mojí pomoc! Tak se sakra podívej! Na ten časopis, kterej leží vedle tebe! Tak otevři ho! Dělej!
Vidíš tu krásu? Myslíš, že těmhle modelkám někdo říká, že nemají velikosti L? nebo, že by měli trochu míň jíst?
Můžu tě ujistit, že tohle jim vážně NIKDO neříká, nebude ani tobě, jestli mě KONEČNĚ začneš trochu poslouchat!
Začnu. Prohodila tiše. Fajn, v tom případě je další místnost kterou navštívíš a další místo, které ucítíš je tvůj krk zevnitř. Potřebuje to rychle ven, než se ti to uloží na už i tak obrovských bocích a nechutných stehnech! Vstala se velkou jistotou. že bych ji konečně přesvědčila? že by mě začala poslouchat? Zamknula za sebou dveře od záchodu, sklonila a strčila si prst do krku. Tak se mi to líbí. Všechno ven milá zlatá! Dokud z tebe nepotečou žaludeční šťávy.
Šla si lehnout s pocitem neobvykle zvláštním. Takovým příjemným! Nikdy ten pocit neměla. Pocit prázdného žaludku. Neuvěřitelné! Konečně mohla s takovou jistotou usnout, ale věděla, že to bude ještě dlouhá cesta. To taky bude. Podívej se, co si se sebou udělala. Jsem momentálně tvoje nejlepší kamarádka. jediná, která tě chápe a podporuje. Věř mi. Teď zavři oči a spi. Ráno ti dám další instrukce...

10 den mléčné diety

23. may 2011 at 21:40 | dianay |  Jídelníček
Dnes jsem jedla podle 10 dnu mléčné diety, ač jsem toho snědla zřejmě strašlivě malinko, zdálo se mi toho hrozně moc, dokonce přemýšlím i o hladovce, no nic, zvážím se asi ve středu, jestli budou výsledky, nebo ne.

Snídaně: Activia bílá
Svačina: cottage 100g
Oběd: 150g kuřecího masa
Svačina: 250g odtučněného tvarohu
Večeře: 2 vajíčka natvrdo9 den mléčné diety

22. may 2011 at 19:04 | dianay |  Jídelníček
Dnes se vše opakuje, tj. jenom mléčný den a pití mléka. Abych řekla pravdu, dopila jsem před minutou poslední doušek a je mi z něj už pěkně na zvracení, ještě po tom, co si ho ohřívám, protože teplý nápoj zaplní na delší dobu, je mi fakt šoufl!

Snídaně: 250 ml mléka
Svačina: 250 ml mléka
Oběd: 250 ml mléka
Svačina: 250 ml mléka
večeře: 250 ml mléka

Fuj! Už tu bílou sračku nemůžu ani vidět :D


dost jsem očekávala. dost se mi to vyplatilo.

21. may 2011 at 23:28 | dianay


Po náročné sobotě se vám opět ozývám :)
Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli tedy dietu držet dál nebo ne. Rozhodně říkám ANO, abych pravdu řekla, zase tak dlouho jsem přemýšlet nemusela.
Jsem opravdu pevně rozhodnutá a nemám nic co by mi bylo překážkou v plnění mého cíle a zároveň snu, mít 45 kilo.
Jelikož do naší dovolené a prázdniny zbývá dost času, na to, že mám konečně svých 50 KILO! Za což jsem neuvěřitelně šťastná!
Je to můj druhý cíl, který jsem překonala. A mám teď desetkrát větší sílu, jít dál a bojovat o svůj další ještě krásnější cíl! :)

Cítím se báječně, uplně super, tak lehká, ale i štíhlá. Dnes jsem byla nakupovat, kupovala jsem si věci v S, ale stejně mi některé i plandaly. Dokonce jsem si na jistotu koupila v Benettonu tílko velikosti S, a když jsem si ho doma zkusila, bylo mi velké!
Fakt neuvěřitelný, nevěřila jsem tomu a musím ho jít zítra vrátit. Tři hodiny jsem zkoumala, jestli jsem si náhodou nevzala o číslo větší tílko, ale ne. Je to opravdu 36, neboli S. :)

Dnes jsem měla den H. tedy, den totální hladovky, detoxikace organizmu a všeho možného a od zítra jedu druhý týden mléčné diety, pak nejspíš přejdu na tukožroutskou polévku. Měla jsem dnes jen vodu a coca-colu light 2x.

A ani jsem hlad neměla, můj strejda dnes pořádal zahradní oslavu, slavila moje sestřička, která měla před pár dny narozeniny, i můj strejda a zároveň děda, bylo tam nejvíc jídla. Neumíte si ani představit, kolik těch dobrot tam bylo. Vlastně, jakých dobrot! Upřímně? Bylo mi z toho špatně. Jsem fakt ráda! Už nemám chutě jak dřív, ale ty sladkosti se mi hnusí. Už to nikdy nedostanu do pusy, ani kdybych chtěla!

Takže mi držte palce kočky. Zítra se mrknu, jak jste na tom vy a ještě napíšu, co jsem si koupila! :)

Today was a fairytale.

19. may 2011 at 17:13 | dianay
Dnešek byl nádherný! Opravdu a dieta se mi dneska držela suprově :)

Dnes jsem měla ovocno-zeleninový den.

Snídaně: Meloun (200g)
Svačina: rajče (200g)
Oběd: Mandarinky (200g)
Svačina: rajčátka, mrkvev, salát brambory (200g)
Večeře: meloun, jablko, mandarinka ( 200g)

Vše bylo pouze 200g, cítila jsem se báječně. Možná si ještě jeden den tuhle dietu zopakuji. Aby jsem neměla jednostranou zeleninu nebo ovoce - tak jsem si vše kombinovala :)

7 den mléčné diety

18. may 2011 at 16:48 | dianay |  Jídelníček
Snídaně: 2.vajíčka
Svačina: jablko
Oběd: tvaroh
Svačina: nějaká mořšká ryba
Večeře 250 ml mléka


6 den mléčené diety!

17. may 2011 at 20:23 | dianay |  Jídelníček
Dnešek byl docela v pohodě den :)
Moje sestřička má zítra deváté narozeniny a já jí chtěla udělat překvapení, tak jsem jí upekla šlehačkový dort, zítra totiž máma není doma a táta odjíždí na služební cestu a babička může přijet až ve čtvrtek, taže ze středy na čtvrtek jí přichystám něco speciálního :)
Asi jí objednám čínu, kterou tolik miluje, já taky, ale nedá se nic dělat, že jo :/ :D A pustíme si nějakej film, s malou ségrou si udělám pyžamovou party! :D

Snídaně: šunka kuřecí 100g
Svačina: jablíčko 100g
Oběd: tvaroh 100g
Svačina: maso 100g
Večer: kyselé mléko asi 150ml