165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Hroznové víno

27. april 2011 at 18:09 | Dominika |  Jídlo
Grapes

Hroznové víno seženete bez problémů v každém obchodě a v každou roční dobu. Protože je čerstvé, je doslova nabito látkami, které podporují hubnutí. Předností také je, že hrozny vám dodávají okamžitě energii a zahánějí chuť na sladké. Takže po celou dobu budete mít i dobrou náladu. Když bychom pominuli dietní výhody, tak jíst hroznové víno je i zdravé - podporuje imunitu a působí příznivě i na naši krásu. Hrozny obsahují křemík, který zpevňuje pokožku, posiluje vlasy a nehty.

Červené hrozny - obsahují barvivo, které podporuje krevní oběh a chrání před zanesením cév. Toto barvivo nás chrání proti civilizačním chorobám.
Sklenka červené šťávy z hroznů může být zdraví stejně užitečná jako sklenka červeného vína, kterou vám lékař doporučí na krvinky a jako prevenci kardiovaskulárních chorob.
Zelené (bílé, žluté) hrozny - šťáva z nich prospívá žaludku, játrům, ledvinám a pleti. Kdo chce hubnout, měl by jíst především tento druh hroznového vína, protože pomáhá čistit organismus.
Jadérka - Chuťově lepší je hroznové víno tzv. rozinkové. Je sice někdy hodně drobné, za to ale nemá žádná jadérka a je velmi sladké.
Jenže na dietu si vybírejte hrozny s jadérky. Dodávají tělu potřebnou vlákninu a báječně podporují trávení. Také slupky obsahují spoustu důležitých látek.
Vitamín C - usnadňuje hubnutí, protože urychluje spalování tuků
Glukóza - hroznový cukr se dostává rychle do krve a dodává tělu hodně energie
Kyselina vinná - působí močopudně a vyplavuje škodlivé látky
Draslík - pomáhá při odvádění přebytečné vody a přirozeně reguluje hospodaření těla s tekutinami
!!Dejte pozor na množství, 100 g má 255 kcal (61 kj)!!
Ps. Hrozny by se měli jíst s mírou, jinak mohou způsobit problémy se zažíváním.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement