165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Doplňky stravy - nezapomínej!

28. april 2011 at 15:23 | Dominika |  tipy a triky
Když už se rozhodneš držet dietu, je jen a jen na tobě kolik budeš chtít shodit, opravdovými pomocníky jsou ale také doplňky stravy, které mají nejenom skvělé účinky při hubnutí, ale také pomají proti různým nemocem atd. Tady jsem sestavila seznam těch podle mě nejlepší doplňků stravy se kterými mám nejlepší zkušenosti.

Extra Silhouette
Není na trhu dlouho ale můžu ho jen vřele doporučit.

Protože je to šumivý nápoj, jeho konzumace je velice snadná, má i příjemnou chuť. Takže rozhodně vhodný pro ty, kteří mají problém polykat prášky. Jeho hlavní výhody jsou odbourávání tuků přesně v partiích, které potřebujeme, my ženy, nejvíc zhubnout! To znamená, boky, hýždě, stehna i ruce. Má rovnou dvě výhody: spaluje tuky a formuje postavu. A ta největší výhoda? Podle mě rozhodně vysoká koncentrace beta-karotenu a tudíž brání vzniku jo-jo efektu při hubnutí. Takže vaše váha bude stálá. Má i velmi málo kaloríí, asi jako 2 tic-tacy. Bere se většinou před nějakou fyzickou aktivitou, stačí například jít na procházku, 20 minut a účinek bude nejlepší. Pokud máte zájem vědět víc, nebo si i tenhle přípravek koupit internet je ho plný, ale podle mě ho seženete za nejlepší cenu právě přes internet. http://www.sunkins-obchod.cz/sunkins-obchod/eshop/0/0/5/8-Extra-Silhouette

___________________________________________________

Carnitin HCA
Jeho největší výhoda? Nízká cena, fantastické výsledky!

Vzájemnou kombinací látek, které obsahuje se velmi rychle a účinné docílí rychlého a trvalého snížení váhy. Karnitin- je látka, která zintenzivňuje přeměnu tuků tím, že na sebe váže mastné kyseliny obsažené v tucích. HCA- Hydroxycitrónová kyselina je extrakt ze slupek ovoce Garcinia Cambogia, doporučovaná jako netoxické anoretikum (snižuje chuť k jídlu). a ještě silně urychluje spalování již vytvořeného tělesného tuku.


_______________________________________________

Ripped Fuel
Redukuje podkožní tuk, bez jojo efektu!

Thermogenní a lipotropní přípravek pro redukci podkožního tuku. Tohoto efektu je dosaženo díky obsažené směsy bylin, bioflavonoidů a dalších podpůrných látek.
Nemám s ním nějaké velké zkušenosti, ale kdysi jsem ho předepsala paní s lehkou nadváhou a do týdně měla z BMI 27.5 BMI 23,6, což je opravdu neuvěřitelné!!
Seženete ho opět na internetu, nejlépe na stránkách: http://www.fitness-eshop.cz/tabletovane-spalovace-tuku/ripped-fuel
___________________________________________

InThermo
Spaluie tuky a dodá ohromné množství energie!


InThermo obsahuje kombinaci zeleného čaje a guarany, které velice urychlují metabolismus. Napomáhá odbourávání tukové tkáně a redukuje hmotnost. Dodává energii a podporuje pitný režim. Vhodný i pro sportovce a zatížené osoby. InThermo® napomáhá spalování tuků a dodávání energie. Vyvážená kombinace guarany a zeleného čaje spaluje tuk a dodává energii bez toho, že by zvyšovala krevní tlak. Další přidané látky podporují spalování tuků a jeho přeměnu na energii. InThermo® Vám umožní hubnout tam, kde je třeba. A patří mezi jeden z nejlepších spalovačů vůbec :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Silvie Silvie | Email | 9. january 2018 at 9:32 | React

Osobně používám vitamíny na podporu zdravé struktury kůže, vlasů a nehtů od Viridian, tady tyto:https://www.green-market.cz/balicek-krasa-a-vitalita/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama