165 cm
Váha ?
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Breussova dieta ( den 1)

27. april 2011 at 15:26 | Dominika
Tak jsem se rozhodla, že dieta, kterou budu držet bude breussova dieta. Pro ty, kteří nevědí o co jde, to zkusím rychle shrnout. Je to dieta, která byla primárně určeny nemocným rakovinou ( nádor nedostává živiny a zmizí), ale postupně se také začala používat jako odtučňovací dieta, nebo očistná dieta. Drží se 40 - 42 dní, ale samozřejmě to lze upravit, podle toho, kolik potřebujete zhubnout. Na očistnou dietu se doporučuje týden až deset dní a na odtučňovací, podle tipu nadváhy. Měli byste shodit 10-15 kg, možná i více. A tato dieta je založena na pití bylinkových čajů a zeleninových polévek, nebo šťáv ( lze také koupit originální breussovu zel. šťávu, ale to mi přijde zbytečné). Tedy po celou dobu diety nepozřete tuhé sousto!

Já tuto dietu budu držet z důvodu, že bych chtěla zhubnout pár kilo a na internetu jsem se dočetla, že takhle dieta je přímo trefa do černého, tak uvidíme :). Mám také kamarádku, která dietu podstoupila před 2 měsíci a je maximálně spokojená. Samozřejmě to je individuální, každý na dietu reaguje jinak, ale všichni jdou stejným směrem - hubnou!

_____________________________________________

26.4 2011
Prvního dne diety jsem se dost obávala, ale nebylo to vůbec tak hrozné jak jsem myslela. Ráno jsem vstala kolem desáté hodiny, uvařila si bylinkový čaj do lahvičky a protože jsem se brzo vracela domů ( kolem 14. hodiny), polévku jsem nechala doma. Čaj jsem vypila přes odpoledne a když jsem přišla domů, místo polévky jsem si rozmixovala kousky melounu ( nejméně kalorického ovoce) něco kolem 0,4 litru a to bylo jediné co jsem včera měla! Večer jsem sice zápasila s hladem, ale moje vůle zůstala stále pevná! :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama